Ana içeriğe atla

ADS Maksimum Kart Hakkında Duyuru...

ADS Maksimum Kartlar ile doğrudan şu anda bir tane şube ilgileniyor. Ancak o şube de şu an itibarıyla kart basamıyor. Bilgileri ilgili şube müdüründen aldım. Ancak gereksiz iş yükü yaratmamak için kendisine şu anda şubenin adını söylemiyorum. Adana Demirspor görselli kartların oluşturulması için uluslararası bir kuruluş olan Visa'dan Onay alınması gerekiyor. Bu onayın 15 gün içinde geleceğinin beklendiği söylendi.

Onay gelir gelmez kredi kartı broşürleri tüm İş Bankası şubelerine dağıtılacak. Kart basımına geçilecek. Şu anda banka şubelerine gitmek suretiyle kredi kartı başvurusu yapılması halinde çok büyük olasılıkla ADS Maksimum Kart yerine başka bir kart basılarak müşteriye teslim edilecek. O nedenle açıklama yapılmasını beklemek en iyisi.

Açıklama yapılana kadar kimse herhangi bir şubeden kredi kartı başvurusu yapmazsa sonradan sıkıntı yaşanmaz. Yapılması gereken en iyi şey şu an itibarıyla Şimşekler Grubu ile iletişime geçmek.

Yönetim, Taraftar Bilgi Formu adında bir form hazırlattı. Bu formlar kulübe gelir kazandırıcı projelerde de kullanılabilecek. Bu nedenle kredi kartı alınmasını da kolaylaştıracak. Formlara Store'dan veya Grup yetkililerinden ulaşmak mümkün. Bunlardan ne kadar çok doldurulursa kredi kartı başvurusu için o kadar çok ön hazırlık yapılmış olur.

Form doldurmaktan başka bir şey yapmamanızı, mümkün olduğunca çevrenize de form doldurtmanızı tavsiye ediyorum.

Yorumlar

mert dedi ki…
merhaba onur abi nasıl bir bilgi formu içerik hakkında yazarsan sevinirim ayrıca bilindiği üzere şimşekler grubu yaklaşık 2000 kişi civarında ve de bu insanların içinden kredi kartı alabilecek sayısı maximum 500 civarında olur bu kredi kart projesi yanında şimşekler grubunun çok büyük destek olabileceği taraftar hattı neden çıkartılmıyor maddi geliri mi az yoksa proje için yeterli kaynak mı yok ya da önceki ortaya konulan projelerde olduğu gibi taraftara güvensizlik devam mı ediyor
Onur BİÇER dedi ki…
Mert Şimşekler Grubu kart sahibi olmak için değil, formları tüm Adana'ya doldurtmak için görev üstlendi. Yoksa onların sayısı ile ilgisi yok. Storedan formları alabilirsin. Formlar güvenilir. Kafan rahat olsun. hazırlanmasına bizler de katkı koyduk. Taraftar hattyı düşünülüyordu. Ne oldu bilmiyorum. Ben de yoğunluktan takip edemedim.
Adsız dedi ki…
Onur bey ;

kara listede olanlarda kredi kart alabiliyormu acaba forum doldurularak?
Onur BİÇER dedi ki…
Ona Banka karar verecek.Ancak bir hususu vurgulayalım. Taraftarın elindeki form kredi kartı başvuru formu değil. Çünkü taraftarın böyle bir başvuru formu toplaması yasal olarak yasak. Form kredi kartı alınmasını kolaylaştırıcı bir form. Doldurulmasında fayda var.
Jose Marti dedi ki…
Bilgiler için teşekkür ederim Onur. Okumasam bu yakında gidecektim her hangi bir iş bankası şubesine.
Taraftar hattı diye bir projenden haberim olmadı, bir ara sms ile mali kaynak yaratma düşüncesi vardı. Taraftar hattı çok zor sanırım. Fenerbahçe bilmemkaç milyon taraftarıyla fenercell projesinde 120binleri ancak bulabildi. Telefon şirketleri konuya nasıl bakar bilmiyorum. Ama gelir kaynağı yaratacak her projenin sonuna kadar yanında olacağız, o Allah'ın emri..
Adsız dedi ki…
Sevgili Onur,

Öncelikle teşekkürler verdiğin bilgiler için, yalnız bu işlerin, yani proje ile ilgili resmi duyuru, tanıtım, bilgilendirme, kullandırım vs. tarzı işlerin tamamının kulüp tarafından, kurumsal bir kimlik ile kulüp sitesinden yani 1.ağızdan yapılması gerekir bu hem güvenilirliği hem de saygınlığı arttıracaktır, ayrıca Kart'a ulaşmak/ulaşabilmek ne kadar kolay ve zahmetsiz olursa o kadar çok kişi kart edinecektir... vb. bi sürü konu daha özetle bu işleri hala sen yapıyorsun, ben yapıyorum, o yapıyor, bu yapıyor yani taraftar yapıyor ? formları grup dağıtıyor vs. ! önce kulüp olmak lazım, düzgün işler yapmak lazım gerisi ondan sonra, biz hala tepeden inme yapmaya çalışıyoruz birşeyleri tersine hayat modunda.

Sevgiler,
Volkan Tanır
DexteR dedi ki…
Geçen sene günahıyla sevabıyla bir Garanti Bankası deneyimi yaşadık. Ads Flexi Kart için başvurup da eline Bonus Kart tutuşturulanlar oldu. Gerek şubelerden şahsen, gerek internet üzerinden başvuru yapıp da daha sonra ''üzgünüz, sistemimizde herhangi bir kredi kartı başvurunuz görünmemektedir'' denilenlerimiz bile oldu. Biz, kredi kartı alabilen şanslı azınlık da daha ekstrelerimiz ellerimize ulaşmadan abartı bir aidat ödemek zorunda kaldık.

Nasıl bir anlaşma yapılmıştı, kulübümüze bir faydası oldu mu bilmiyorum ama neresinden bakarsanız bakın fiyasko bir karttı.

Bütün bu deneyimlerden sonra ben şimdi tekrar bir kredi kartı alacaksam eğer, hiç olmazsa şu yıllık aidat denen, aslında yasal bile olmayan kesintinin kulübüme gitmesini isterim. Yaptığım en ufak bir harcamadan bile kulübüm pay alsın, yok 30bin yok 40bin kişilik kotanın dolmasını beklemesin isterim.

Umarım bu defa masabaşında kazanan taraf biz oluruz...
Onur BİÇER dedi ki…
Kredi kartından bildiğim kadarıyla (emin değilim) kart ücreti alınmayacak. Ayrıca kartlar teslim edilmeden konuşmak için erken olsa da 4.000 kişi üzerinden yapılan istihbarat çalışmasından 2500 kişinin kredilendirilebilir çıktığını öğrendim. Hedef 1.500 idi. Sanırım bu kez olacak.
Jose Marti dedi ki…
Volkan Tanır ve Dexter önemli konulara değinmişler.
Kurumsallaşma çok önemli. Bizlerin, grubun çabaları önemli ama kulüp daha derli toplu yürütmeli meseleyi.
Bunu söylerken yönetimin önceki yıllara göre çok daha doğru hamleler yaptığını, kurumsallaşma yolunda ileri adımlar attığını da görüyoruz; beklentimiz daha iyisidir ve bu konuda bize düşen neyse fazlasını yapacağız.
Bugün benim de aklımdaydı; maximum kart sahibi tek kişi de olsam, her ay bir kuruş bile olsa kulübüme kazandırmalıyım. Masa başında kazanalım artık sahiden..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beşiktaş: 3 - Adana Demirspor: 3

 Demirspor bu; her an her şey mümkün. Oyuncular değişse de hem dibe vurup hem son saniyeye kadar heyecan yaşatmak geleneği değişmiyor.  İstanbul'da İnönü'de 3-0'dan maç çevirmek büyük iş. Takımın gerçek gücünü gösterdiği, belki de sezona merhaba dediğimiz maç oldu... Balotelli beklediğimiz patlamayı yaptı; İstanbul' da olması tesadüf değil. İlk yarıda acemice hatalar, Sinan ve Ferhat'ın dağılması, rakibin dalga dalga gelişini durduramamak can sıktı. Aslında kötü değildik ama rakip çok iyi başladı. İkinci yarı başında 3. Golü de yiyince moraller bozuldu. Ama işte Demirspor bu! Yaptı yapacağını... Rakibin oyuncu değişikliklerini lehimize çevirdik. 60. Dakikadan sonra Vargas ve Balotelli'nin şutları son dakikaya kadar umudu taşıdı. Assombalonga'nın dokunuşuyla 1 puana uzandık. Tebrikler, teşekkürler takım; devamı gelsin... 

Karagümrük: 4 - Adana Demirspor: 0

 Kötü başladığımız lige daha da kötüye giderek devam ediyoruz. Çok net bir yenilgiyle gerçeğin tokatını yedik: Sorun Samet Aybaba'da değildi.  Balotelli'yi kontrol altında tutsun diye gelen İtalyan hoca, 15 günde takımı daha iyi hale getirmek yerine tamamen dağıtmış. Çok kötü bir oyunla farklı bir yenilgi aldık ve umarım bu alınan yanlış kararların geri dönüşü için bir dönüm noktası olur. Bir kişinin keyfiyle takım yönetilmez! 

İtler Çakallar Vınlayanlar

 Kimse Demirspor taraftarına itler çakallar diyemez; kimse böyle bir sözün söyleneceği ortam yaratamaz.  Buna teşebbüs edenler oldu tabii ama unutulup gittiler. Bugüne kadar bu takımın sadece ama sadece kendine muhtaç olduğunu sanan onca kişi gelip geçti. Vikipedia'da Adana Demirspor sayfasına bakın, ne çok isim var. Zannettiler ki hepsi tek, değişilmez. Ama Demirspor'a musallat ettikleriyle birlikte çekip gittiler.  "Ben olmazsam Yenice'yi geçemezseniz" diyen Aytaç Durak ve hüküm sürdüğü yıllarda, onun ağzının içine bakanlar, sarı zarflarından medet umanlar, İstanbul takımlarını destekleyenler, topuğuna basıp gezenler, iki çift lafı bir araya getiremeyenler, kayyumla tehdit edenler, borcu kongreye doğru katlayarak büyütenler, öldük bittik geberdik gittik diyenler... Hepsi vınlayıp gittiler.  Kim kaldı? Taraftar olan, içimizden biri, Bekir Çınar kaldı mesela. Demirspor için emek, zaman, para harcayana saygı duyan ama kendine yapılan saygısızlığı unutmayan taraftar