Ana içeriğe atla

ADS Maksimum Kart Hakkında Duyuru...

ADS Maksimum Kartlar ile doğrudan şu anda bir tane şube ilgileniyor. Ancak o şube de şu an itibarıyla kart basamıyor. Bilgileri ilgili şube müdüründen aldım. Ancak gereksiz iş yükü yaratmamak için kendisine şu anda şubenin adını söylemiyorum. Adana Demirspor görselli kartların oluşturulması için uluslararası bir kuruluş olan Visa'dan Onay alınması gerekiyor. Bu onayın 15 gün içinde geleceğinin beklendiği söylendi.

Onay gelir gelmez kredi kartı broşürleri tüm İş Bankası şubelerine dağıtılacak. Kart basımına geçilecek. Şu anda banka şubelerine gitmek suretiyle kredi kartı başvurusu yapılması halinde çok büyük olasılıkla ADS Maksimum Kart yerine başka bir kart basılarak müşteriye teslim edilecek. O nedenle açıklama yapılmasını beklemek en iyisi.

Açıklama yapılana kadar kimse herhangi bir şubeden kredi kartı başvurusu yapmazsa sonradan sıkıntı yaşanmaz. Yapılması gereken en iyi şey şu an itibarıyla Şimşekler Grubu ile iletişime geçmek.

Yönetim, Taraftar Bilgi Formu adında bir form hazırlattı. Bu formlar kulübe gelir kazandırıcı projelerde de kullanılabilecek. Bu nedenle kredi kartı alınmasını da kolaylaştıracak. Formlara Store'dan veya Grup yetkililerinden ulaşmak mümkün. Bunlardan ne kadar çok doldurulursa kredi kartı başvurusu için o kadar çok ön hazırlık yapılmış olur.

Form doldurmaktan başka bir şey yapmamanızı, mümkün olduğunca çevrenize de form doldurtmanızı tavsiye ediyorum.

Yorumlar

mert dedi ki…
merhaba onur abi nasıl bir bilgi formu içerik hakkında yazarsan sevinirim ayrıca bilindiği üzere şimşekler grubu yaklaşık 2000 kişi civarında ve de bu insanların içinden kredi kartı alabilecek sayısı maximum 500 civarında olur bu kredi kart projesi yanında şimşekler grubunun çok büyük destek olabileceği taraftar hattı neden çıkartılmıyor maddi geliri mi az yoksa proje için yeterli kaynak mı yok ya da önceki ortaya konulan projelerde olduğu gibi taraftara güvensizlik devam mı ediyor
Onur BİÇER dedi ki…
Mert Şimşekler Grubu kart sahibi olmak için değil, formları tüm Adana'ya doldurtmak için görev üstlendi. Yoksa onların sayısı ile ilgisi yok. Storedan formları alabilirsin. Formlar güvenilir. Kafan rahat olsun. hazırlanmasına bizler de katkı koyduk. Taraftar hattyı düşünülüyordu. Ne oldu bilmiyorum. Ben de yoğunluktan takip edemedim.
Adsız dedi ki…
Onur bey ;

kara listede olanlarda kredi kart alabiliyormu acaba forum doldurularak?
Onur BİÇER dedi ki…
Ona Banka karar verecek.Ancak bir hususu vurgulayalım. Taraftarın elindeki form kredi kartı başvuru formu değil. Çünkü taraftarın böyle bir başvuru formu toplaması yasal olarak yasak. Form kredi kartı alınmasını kolaylaştırıcı bir form. Doldurulmasında fayda var.
Jose Marti dedi ki…
Bilgiler için teşekkür ederim Onur. Okumasam bu yakında gidecektim her hangi bir iş bankası şubesine.
Taraftar hattı diye bir projenden haberim olmadı, bir ara sms ile mali kaynak yaratma düşüncesi vardı. Taraftar hattı çok zor sanırım. Fenerbahçe bilmemkaç milyon taraftarıyla fenercell projesinde 120binleri ancak bulabildi. Telefon şirketleri konuya nasıl bakar bilmiyorum. Ama gelir kaynağı yaratacak her projenin sonuna kadar yanında olacağız, o Allah'ın emri..
Adsız dedi ki…
Sevgili Onur,

Öncelikle teşekkürler verdiğin bilgiler için, yalnız bu işlerin, yani proje ile ilgili resmi duyuru, tanıtım, bilgilendirme, kullandırım vs. tarzı işlerin tamamının kulüp tarafından, kurumsal bir kimlik ile kulüp sitesinden yani 1.ağızdan yapılması gerekir bu hem güvenilirliği hem de saygınlığı arttıracaktır, ayrıca Kart'a ulaşmak/ulaşabilmek ne kadar kolay ve zahmetsiz olursa o kadar çok kişi kart edinecektir... vb. bi sürü konu daha özetle bu işleri hala sen yapıyorsun, ben yapıyorum, o yapıyor, bu yapıyor yani taraftar yapıyor ? formları grup dağıtıyor vs. ! önce kulüp olmak lazım, düzgün işler yapmak lazım gerisi ondan sonra, biz hala tepeden inme yapmaya çalışıyoruz birşeyleri tersine hayat modunda.

Sevgiler,
Volkan Tanır
DexteR dedi ki…
Geçen sene günahıyla sevabıyla bir Garanti Bankası deneyimi yaşadık. Ads Flexi Kart için başvurup da eline Bonus Kart tutuşturulanlar oldu. Gerek şubelerden şahsen, gerek internet üzerinden başvuru yapıp da daha sonra ''üzgünüz, sistemimizde herhangi bir kredi kartı başvurunuz görünmemektedir'' denilenlerimiz bile oldu. Biz, kredi kartı alabilen şanslı azınlık da daha ekstrelerimiz ellerimize ulaşmadan abartı bir aidat ödemek zorunda kaldık.

Nasıl bir anlaşma yapılmıştı, kulübümüze bir faydası oldu mu bilmiyorum ama neresinden bakarsanız bakın fiyasko bir karttı.

Bütün bu deneyimlerden sonra ben şimdi tekrar bir kredi kartı alacaksam eğer, hiç olmazsa şu yıllık aidat denen, aslında yasal bile olmayan kesintinin kulübüme gitmesini isterim. Yaptığım en ufak bir harcamadan bile kulübüm pay alsın, yok 30bin yok 40bin kişilik kotanın dolmasını beklemesin isterim.

Umarım bu defa masabaşında kazanan taraf biz oluruz...
Onur BİÇER dedi ki…
Kredi kartından bildiğim kadarıyla (emin değilim) kart ücreti alınmayacak. Ayrıca kartlar teslim edilmeden konuşmak için erken olsa da 4.000 kişi üzerinden yapılan istihbarat çalışmasından 2500 kişinin kredilendirilebilir çıktığını öğrendim. Hedef 1.500 idi. Sanırım bu kez olacak.
Jose Marti dedi ki…
Volkan Tanır ve Dexter önemli konulara değinmişler.
Kurumsallaşma çok önemli. Bizlerin, grubun çabaları önemli ama kulüp daha derli toplu yürütmeli meseleyi.
Bunu söylerken yönetimin önceki yıllara göre çok daha doğru hamleler yaptığını, kurumsallaşma yolunda ileri adımlar attığını da görüyoruz; beklentimiz daha iyisidir ve bu konuda bize düşen neyse fazlasını yapacağız.
Bugün benim de aklımdaydı; maximum kart sahibi tek kişi de olsam, her ay bir kuruş bile olsa kulübüme kazandırmalıyım. Masa başında kazanalım artık sahiden..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fenerbahçe: 4 - Adana Demirspor: 2

 Yine hakemin hatalı kararlarının damga vurduğu maçta sezonun ilk yenilgisini aldık. Aleyhimize verilen yanlış penaltı, lehimize önce verilip sonra yanlış ofsayt kararı ile verilmeyen penaltı, rakip oyuncuya gösterilmeyen kartlarla birlikte iyi oynadığımız maçtan puan alamadık. Deplasman takımı gibi oynayarak hızlı hücumlarla ilk yarıda farkı ikiye çıkaran rakibe karşı ev sahibi gibi oynadık; iyi top yaptık, ilk dakikalardaki baskıyı iyi kırdık. İlk yarıda bir gol bulabilsek skor farklı olabilirdi. Yine de 3-0'dan sonra oyundan kopmayıp skoru 3-2'ye getirmek başarıydı. Tek kaleye döndürdüğümüz maç son dakikalardaki kırmızı kart ve 4. golle tamamlandı. Fenerbahçe'nin bu sene iyi yaptığı kolay skor bulma işini, zaten aksayan defansımızla durdurmamız kolay olmadı. Ligin en iyi top oynayan takımını izlemek için tribüne koşan Fenerbahçeliler, müthiş bir deplasman tribünü görerek evlerine döndüler; hafta içi maçta taraftarımız gece 1'e kadar tribünde bekletildi. Hafta içi bir

Altay: 1 - Adana Demirspor: 3

 Ne bir skorla harika bir deplasman galibiyeti! Alt sıramızdaki rakibe geçit vermemek kadar bir yandan da uzun süredir Altay'a karşı devam eden şansızlığımızın kırılması açısından süper! Yıllardır Süper Lig deyince aklımıza gelen son maç/son yenilgi ile hafızamızda yer eden Altay, 1. lig maceramızda canımızı sıkmaya devam etmişti. Geçen sezon iki maçta da yenilmiştik. Galibiyetin bu açılardan da çeşitli anlamları var. Aslında ilk yarıda kopabilecek maç, ikinci yarının başında yenen golle can sıkıcı bir hale geldi ama arka arkaya bulduğumuz iki golle rahatladık. Yunus yine kilidi açan vuruşla üçüncü golüne ulaşırken, Assambalonga ligte 5'ledi; Akintola da geçe sezonki performansını hatırlatan güzel bir vuruşla ikinci golünü attı.  Takım kolay gol yemezse bir şekilde maç içinde toparlamayı başarıyor. Bir kez daha ilk golü attığımız maçta puan aldık. Alttaki takımların yenilmesiyle beraber ligin orta sıralarına daha güvenle tutunmaya başladık. 

Hajduk Split, Strum Graz...ve Livorno

Adana Futbolu kitabında kısaca bahsetmiştik. Adana Demirspor, taa '50'li yıllarda Adana'da Avrupalı takımları misafir etmiş, kendi de eski kıtaya misafir edilmişti. Hajduk Split, Strum Graz, Beogradski bunlardan bir kaçıydı... Hajduk'un uzun süredir gol yememesiyle ünlü kalecisi Beara, Met Ahmet'in şutuyla avlanmıştı. Yine Uluslararası Demiryolları Futbol Şampiyonası için karma ekipler, Adana seyircisinin önünde boy göstermişti. Demirspor da Yugoslavya, Bulgaristan, Almanya, İran ve Suriye gibi ülkelere maçlar yapmaya gitmiş ve orada Türk Futbolu'nu temsilen bulunmuştu. O yıllarda yabancı ekiplerle oynanan maçların ne kadar nadir olduğunu, ulaşım ve iletişim imkanlarının sınırlılığını hayıtlayacak olursak, ne kadar büyük bir işe imza atıldığı daha net ortaya çıkar. Adanaspor'un 1981'de UEFA Kupası'nda oynadığı son maçtan beri, Adana'ya milli takımlar haricinde ilk kez Avrupalı bir ekip geliyor. İtalya Seria A'dan, gönlümüze yakın, Livorno. İ