Ana içeriğe atla

En önemli transfer! Dr. Deniz KİTE…


“Adana Demirspor, Türkiye'nin ilk profesyonel mediatör'ü Deniz Kite'yi transfer etti. Bir yıllık yapılan anlaşma gereği Dr. Deniz Kite, yeni sezonda mavi-lacivertli futbolcuları düşünce olarak maça hazırlayacak.

Maçlar başlayınca, haftanın belirli günlerinde ve maçtan önce futbolcularla konuşacak olan Dr. Deniz Kite, mavi-lacivertli oyuncuların beyinlerini sorunlardan arındıracak. Dr. Deniz Kite, hemen göreve başlayacak.”
şeklinde vermiş http://www.spor01.com/ haberi…

Mediatör, Deniz KİTE’nin kendi kelimeleri ile, profesyonel müzakereci ve arabulucu anlamına geliyormuş. Küçük bir araştırma ile Deniz KİTE’nin sadece bir doktor değil, aynı zamanda yazar, şair, ressam, Reiki ustası, Feng-Şui uygulayıcısı, astrolog olduğu bilgilerine ulaşmak mümkün. Web sitesi de var: http://www.denizkite.com/turkce/

Bilgi’nin tek ve evrensel ama sadece algılayabilene açık olduğuna inandığını yazmış Sn. Kite. Umarım futbolcularımızın algıları açık olur, farkındalıkları artar, kişisel gelişimlerinin yanında Demirspor’un da başarısına daha büyük katkı sağlarlar.
İhtiyacımız olan en önemli transferi yaptık bence, hayırlı olsun.

Yorumlar

Metin dedi ki…
Yılın transferi diyebiliriz.. haberi duyduğumda çok sevindim, ve bu yıl şampiyonluk kesin gelecek diyorum!
Profesyonel bir trainer, kişisel gelişim uzmanı bana bile meditasyon yapsa her maçta çıkar 3 atarım :D
Bu transfer fikri her kimden çıktıysa tebrik ederim. En kaliteli topçu eğer psikolojisi bozuk ve ruhsuzsa en kötü topcudan bile verimsiz olacaktır.
Ayrıca eklemek istiyorum, yeni transferimizin bayan olması çok isabetli bir durum, bu vesileyle tribündeki bayan taraftar sayısında artış olacaktır, böylelikle münferit yaşanan küfür vakaları da tamamen biter.
kebabman dedi ki…
Somurtkan yüzümüze gülümseyebilen bir çehre gerekiyordu.Deniz hanım bu gerekliligi gerçege dönüştürmüş olacak.
Başarılı bir dönem geçirmesi ve genelde egitim seviyesi düşük futbolcu arkadaşların davranışlarını pozitif yönde etkileyebilmesi umuduyla.
İşi hiçte kolay olmayacak.
Sistem içindeki en büyük rakibi Masör Apo olacak :-)
geyik1940 dedi ki…
Katılıyorum düşüncelerinize Şefik Bey. Ben Deniz Hanım'ı kendime pek yakın hissettim. Adresi kendi web sitesinde Ankara, derki'de İstanbul görünüyor. Kendisiyle sohbet etme imkanı bulmayı umuyorum ;)
Onur BİÇER dedi ki…
Meral iş telefonu sürekli meşguldü. Cepten de aramak istemedim ve mail yolu ile biraz kendimizi tanıtıp görüşme talebinde bulundum. Dönüş olursa ilk fırsatta görüşürüz.
Adsız dedi ki…
Onur bey
kadını şimdiden depresyona sevk etmeyin :)
dün bir bugün iki.O da sevdasını acılarla büyütenler kervanına katılır elbet.

Danyal Topatan
venceremosimsek dedi ki…
unutmayın bizim maçımıza 2 defa gelen ömür boyu demirsporludur!!!
:))

bu arada grubun tekrar bölündügüne dair bir kaç yazı okudum dogruluk derecesi nedir?
şayet böyle bir şey varsa şu birlik ve beraberligin hiç olmadıgı kadar saglam oldugu senede hiç de iyi olmaz
venceremosimsek...
Onur BİÇER dedi ki…
Venceremos Şimşek, tribünlerde birlik hepimizin can-ı gönülden arzu ettiği bir şey ama bu sorunun adresi yanlış, adres Şimşekler Grubu olmalı. Cevap ise zamana bırakın, hepimiz her şeyin nasıl seyrettiğini görürüz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!