6 Temmuz 2009

En önemli transfer! Dr. Deniz KİTE…


“Adana Demirspor, Türkiye'nin ilk profesyonel mediatör'ü Deniz Kite'yi transfer etti. Bir yıllık yapılan anlaşma gereği Dr. Deniz Kite, yeni sezonda mavi-lacivertli futbolcuları düşünce olarak maça hazırlayacak.

Maçlar başlayınca, haftanın belirli günlerinde ve maçtan önce futbolcularla konuşacak olan Dr. Deniz Kite, mavi-lacivertli oyuncuların beyinlerini sorunlardan arındıracak. Dr. Deniz Kite, hemen göreve başlayacak.”
şeklinde vermiş http://www.spor01.com/ haberi…

Mediatör, Deniz KİTE’nin kendi kelimeleri ile, profesyonel müzakereci ve arabulucu anlamına geliyormuş. Küçük bir araştırma ile Deniz KİTE’nin sadece bir doktor değil, aynı zamanda yazar, şair, ressam, Reiki ustası, Feng-Şui uygulayıcısı, astrolog olduğu bilgilerine ulaşmak mümkün. Web sitesi de var: http://www.denizkite.com/turkce/

Bilgi’nin tek ve evrensel ama sadece algılayabilene açık olduğuna inandığını yazmış Sn. Kite. Umarım futbolcularımızın algıları açık olur, farkındalıkları artar, kişisel gelişimlerinin yanında Demirspor’un da başarısına daha büyük katkı sağlarlar.
İhtiyacımız olan en önemli transferi yaptık bence, hayırlı olsun.

7 yorum:

Metin Gül dedi ki...

Yılın transferi diyebiliriz.. haberi duyduğumda çok sevindim, ve bu yıl şampiyonluk kesin gelecek diyorum!
Profesyonel bir trainer, kişisel gelişim uzmanı bana bile meditasyon yapsa her maçta çıkar 3 atarım :D
Bu transfer fikri her kimden çıktıysa tebrik ederim. En kaliteli topçu eğer psikolojisi bozuk ve ruhsuzsa en kötü topcudan bile verimsiz olacaktır.
Ayrıca eklemek istiyorum, yeni transferimizin bayan olması çok isabetli bir durum, bu vesileyle tribündeki bayan taraftar sayısında artış olacaktır, böylelikle münferit yaşanan küfür vakaları da tamamen biter.

kebabman dedi ki...

Somurtkan yüzümüze gülümseyebilen bir çehre gerekiyordu.Deniz hanım bu gerekliligi gerçege dönüştürmüş olacak.
Başarılı bir dönem geçirmesi ve genelde egitim seviyesi düşük futbolcu arkadaşların davranışlarını pozitif yönde etkileyebilmesi umuduyla.
İşi hiçte kolay olmayacak.
Sistem içindeki en büyük rakibi Masör Apo olacak :-)

geyik1940 dedi ki...

Katılıyorum düşüncelerinize Şefik Bey. Ben Deniz Hanım'ı kendime pek yakın hissettim. Adresi kendi web sitesinde Ankara, derki'de İstanbul görünüyor. Kendisiyle sohbet etme imkanı bulmayı umuyorum ;)

onur dedi ki...

Meral iş telefonu sürekli meşguldü. Cepten de aramak istemedim ve mail yolu ile biraz kendimizi tanıtıp görüşme talebinde bulundum. Dönüş olursa ilk fırsatta görüşürüz.

Adsız dedi ki...

Onur bey
kadını şimdiden depresyona sevk etmeyin :)
dün bir bugün iki.O da sevdasını acılarla büyütenler kervanına katılır elbet.

Danyal Topatan

venceremosimsek dedi ki...

unutmayın bizim maçımıza 2 defa gelen ömür boyu demirsporludur!!!
:))

bu arada grubun tekrar bölündügüne dair bir kaç yazı okudum dogruluk derecesi nedir?
şayet böyle bir şey varsa şu birlik ve beraberligin hiç olmadıgı kadar saglam oldugu senede hiç de iyi olmaz
venceremosimsek...

onur dedi ki...

Venceremos Şimşek, tribünlerde birlik hepimizin can-ı gönülden arzu ettiği bir şey ama bu sorunun adresi yanlış, adres Şimşekler Grubu olmalı. Cevap ise zamana bırakın, hepimiz her şeyin nasıl seyrettiğini görürüz.