Ana içeriğe atla

En önemli transfer! Dr. Deniz KİTE…


“Adana Demirspor, Türkiye'nin ilk profesyonel mediatör'ü Deniz Kite'yi transfer etti. Bir yıllık yapılan anlaşma gereği Dr. Deniz Kite, yeni sezonda mavi-lacivertli futbolcuları düşünce olarak maça hazırlayacak.

Maçlar başlayınca, haftanın belirli günlerinde ve maçtan önce futbolcularla konuşacak olan Dr. Deniz Kite, mavi-lacivertli oyuncuların beyinlerini sorunlardan arındıracak. Dr. Deniz Kite, hemen göreve başlayacak.”
şeklinde vermiş http://www.spor01.com/ haberi…

Mediatör, Deniz KİTE’nin kendi kelimeleri ile, profesyonel müzakereci ve arabulucu anlamına geliyormuş. Küçük bir araştırma ile Deniz KİTE’nin sadece bir doktor değil, aynı zamanda yazar, şair, ressam, Reiki ustası, Feng-Şui uygulayıcısı, astrolog olduğu bilgilerine ulaşmak mümkün. Web sitesi de var: http://www.denizkite.com/turkce/

Bilgi’nin tek ve evrensel ama sadece algılayabilene açık olduğuna inandığını yazmış Sn. Kite. Umarım futbolcularımızın algıları açık olur, farkındalıkları artar, kişisel gelişimlerinin yanında Demirspor’un da başarısına daha büyük katkı sağlarlar.
İhtiyacımız olan en önemli transferi yaptık bence, hayırlı olsun.

Yorumlar

Metin dedi ki…
Yılın transferi diyebiliriz.. haberi duyduğumda çok sevindim, ve bu yıl şampiyonluk kesin gelecek diyorum!
Profesyonel bir trainer, kişisel gelişim uzmanı bana bile meditasyon yapsa her maçta çıkar 3 atarım :D
Bu transfer fikri her kimden çıktıysa tebrik ederim. En kaliteli topçu eğer psikolojisi bozuk ve ruhsuzsa en kötü topcudan bile verimsiz olacaktır.
Ayrıca eklemek istiyorum, yeni transferimizin bayan olması çok isabetli bir durum, bu vesileyle tribündeki bayan taraftar sayısında artış olacaktır, böylelikle münferit yaşanan küfür vakaları da tamamen biter.
kebabman dedi ki…
Somurtkan yüzümüze gülümseyebilen bir çehre gerekiyordu.Deniz hanım bu gerekliligi gerçege dönüştürmüş olacak.
Başarılı bir dönem geçirmesi ve genelde egitim seviyesi düşük futbolcu arkadaşların davranışlarını pozitif yönde etkileyebilmesi umuduyla.
İşi hiçte kolay olmayacak.
Sistem içindeki en büyük rakibi Masör Apo olacak :-)
geyik1940 dedi ki…
Katılıyorum düşüncelerinize Şefik Bey. Ben Deniz Hanım'ı kendime pek yakın hissettim. Adresi kendi web sitesinde Ankara, derki'de İstanbul görünüyor. Kendisiyle sohbet etme imkanı bulmayı umuyorum ;)
Onur BİÇER dedi ki…
Meral iş telefonu sürekli meşguldü. Cepten de aramak istemedim ve mail yolu ile biraz kendimizi tanıtıp görüşme talebinde bulundum. Dönüş olursa ilk fırsatta görüşürüz.
Adsız dedi ki…
Onur bey
kadını şimdiden depresyona sevk etmeyin :)
dün bir bugün iki.O da sevdasını acılarla büyütenler kervanına katılır elbet.

Danyal Topatan
venceremosimsek dedi ki…
unutmayın bizim maçımıza 2 defa gelen ömür boyu demirsporludur!!!
:))

bu arada grubun tekrar bölündügüne dair bir kaç yazı okudum dogruluk derecesi nedir?
şayet böyle bir şey varsa şu birlik ve beraberligin hiç olmadıgı kadar saglam oldugu senede hiç de iyi olmaz
venceremosimsek...
Onur BİÇER dedi ki…
Venceremos Şimşek, tribünlerde birlik hepimizin can-ı gönülden arzu ettiği bir şey ama bu sorunun adresi yanlış, adres Şimşekler Grubu olmalı. Cevap ise zamana bırakın, hepimiz her şeyin nasıl seyrettiğini görürüz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.