Ana içeriğe atla

Dilber Hala ve Adana Demirspor

Avrupa Yakası dizisini izleyenler bilir. Adanalı Dilber Koçarslanlı tiplemesi diziye damgasını vurmaya başladı. Buradan hareketle internet ortamında bir tartışma başlamış ve facebook'ta gruplar bile kurulmuş. bu gruplardan biriside "Dilber Koçarslanlı avrupa yakasında Adana Demirspor Atkısı ile çıksın"... Grup şimdiden 5.340 üye toplamış bile. Ayrıca dizinin kendi resmi sitesindeki forumunda da böyle bir başlık açılmış, konu ile ilgili isteklerini mail yoluyla dizi senaristine yazıyorlarmış. Ne kadar doğru, ne kadar yanlış bir istek bilmiyorum ama dizi senaryosunu yazan Gülse Birsel, izleyicilerin bu isteğini yerine getirirse, Demirspor atkılı Dilber Halayı izleyeceğimiz günler yakındır demektir...
Konu ile ilgili linkler:
http://www.facebook.com/group.php?gid=31582870887
http://www.avrupayakasi.com/showthread.php?t=2802

Yorumlar

Adsız dedi ki…
ben 2 tane mail yolladım bile...

İnşallah bizleri kırmazlar...
Adsız dedi ki…
abiler durun yahu,
terledim resmen :)
bence o kadın turuncuların atkısını taksın, osman posta koysun halasına, benim olduğum yerde sadece demirspor atkısı olur desin. sonra osman üçlü çektirsin salonda, masmavi şimşekler..
Onur BİÇER dedi ki…
Ben de ne zamandır aklımdan şu yeni başlayacak Adanalı dizisinde Oktay Kaynarca'nın Demirspor taraftarı olmasını içimden geçiriyordum. Laf atsınlar ona bizim takımla ilgili, o da cevabını yapıştırsın diye içimden geçirmedim dersem yalan olur.

O zaman jose marti gibi devam edeyim sonra dizide rafet başkan gelip üçlü falan çektirse, ads yapsalar emniyet müdürü ile karşılıklı. :)
Semt Aşığı dedi ki…
dilber hala karakteri demirspor için çok seksiyetli bence pek uygun gelmedi :)
Adsız dedi ki…
ondan sonra emnüyet girsin içeri 1-2 gaz bombası atsın... :D tam bizi yansıtır

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!