Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.
Yorumlar
İnşallah bizleri kırmazlar...
terledim resmen :)
bence o kadın turuncuların atkısını taksın, osman posta koysun halasına, benim olduğum yerde sadece demirspor atkısı olur desin. sonra osman üçlü çektirsin salonda, masmavi şimşekler..
O zaman jose marti gibi devam edeyim sonra dizide rafet başkan gelip üçlü falan çektirse, ads yapsalar emniyet müdürü ile karşılıklı. :)