19 Şubat 2014

Adana Demirspor:2 - Ankaraspor:3

Bu yıl çokça tekrarlanan bir şekilde, yine iki farklı öne geçip rakibe yakalandık ve bu sefer puan alamadık. Kendi sahamızda 2-0'da maç vermenin hiç bir açıklaması yok.

Bu maçta herkesin kendince bir suçlusu var. Herkes birilerini hedef tahtasına koyacaktır. Stattakiler Erçağ'ı seçip yuhladı. Takımın bu kötü durumunda tek sorumlu Erçağ mı? Oyuncularımız bir bütün olarak gol yedikten sonra reaksiyon göstermiyor; onu çıkarmak, sonucu çevirmek için ekstra mücadele göstermiyor. Bir panik haliyle maç gelip geçiyor.

Kaleci transferimiz hiç bir işe yaramadı. Defansa ve orta sahaya yapılan müdahaleler de bir sonuç vermiyor. Kadroyu değiştirmek, onları bir takım haline getirmedikçe birşeye yaramıyor. Yönetimin bu kaos ortamına acilen müdahale etmesi ve takım içi disiplini sağlaması gerekli.

3 yorum:

salih dost dedi ki...

hocalar futbolcular değişsede şu takımın havası değişmiyor arkadaş ruhuyla oynayan bir erçağ vardı onuda küstürecekler

coulibaly dedi ki...

Böyle maçlar gelecek sene için kalacak, gidecekler için daha belirleyici oluyor. Timur Bayram Özgöz'ün umarım opsiyon hakkı bizdedir. Maratonda olup Erçağ'ı yuhalamayan azınlık içinde olsam da tepkinin olması doğaldır. Çünkü haftalardır kötü oynuyor. Tepkilerden sonra tribünü dönüp alkışlamak yerine, takıma nasıl katkı sağlarım hesabını yapsın. En sevilen futbolculardan, beklentiler fazla oluyor hep. 4 haftada 1 puan, evinde son 2 maçta, iki farklı galip durumdan maç alamamak. Biraz da üzülsünler bi zahmet.

cabbar erk dedi ki...

erçağ ikinci yarı o golü atsa belki bu kadar tartışılmayacaktı hatta kurtarıcı olacaktı ama şimdi tepkileri üzerine çekiyor. bu kızgınlığın öfkenin biryerden çıkması gerekiyor tabi taraftarda haklı. sizinde söylediğiniz gibi yönetimin duruma hakim olması lazım.