8 Nisan 2013

0-1'lik Tayfa Deplasmanları

Ankara Tayfası'nın yer aldığı bazı uzak deplasmanların 0-1 bitmek gibi bir alışkanlığı var. 2008'te Çanakkale Dardanel maçı bunlardan biriydi. Bazılarımızın bizi uğurlamaya gelip, sabah gözünü Çanakkale'de açtığı maç... Serkan Turhan'ın erken golüyle gülmüştük. ( http://www.adanademirspor.net/2008/03/anakkaledeyiz.html )

 Maç sonunda sivil polisler Çanakkale sokaklarında bizi yalnız bırakmamıştı da otobüse bindiğimizde kendilerine el sallamıştık.Geçen yılki Bandırma maçı'na dair hatıralar hala taze... O önemli maçta da 0-1'lik galibiyet bizi şampiyonluk yarışında yeniden var etmişti. Raşit Sevindir, bir bu maçta kendini göstermişti bir de yine 0-1'lik play-off Balıkesir maçında. http://www.adanademirspor.net/2012/02/sislerin-ardndan.html ; http://www.adanademirspor.net/2012/02/bandrma-deplasmanndan-kareler.html

Yine tribünde yer aldığımız dünkü "plaka galibiyeti" ile yeniden play-off potasına girdik. Trabzon, uzak deplasmandaki 0-1'lik galibiyetlerinde önemli bir yer olarak kayıtlara geçti.

Hiç yorum yok: