Ana içeriğe atla

Adana Demirspor:4-Denizli Bld.:0

Bu takımın kazanması için, rakibin son 5'te olmaması lazım anlaşılan! Düşme potasında değilse galibiyet şanımız yükseliyor. Ve futbolcular bizimle dalga geçmeye devam ediyor. Mesaj aynı: istediğimiz zaman oynarız, istemediğimiz zaman oynamayız. O yüzden bu galibiyetin devamı gelmedikçe, sevinmek sadece bugünü kurtarır!

İlk kez sahamızda gol yemeden 4 gol attık. Goller, Emre Hasan Balcı, Soner, Raşit ve İlyas'tan...

Geçen hafta sahada yürüyen topçuları böyle coşturan nedir? Acaba Ercan Hoca'nın gözüne girme telaşı mı?

Bu haftanın sevinilecek tek yanı ve Ercan Albay'ın ilk etkisi: 1995'li Tolga, U17 takımımızdan milli takıma seçilip Avrupa Şampiyonası'nda oynamıştı, ikinci yarı sahadaydı. Hocaya teşekkürler, Tolga'ya da helal olsun!

Yorumlar

lepermessiah dedi ki…
Bu yorum yazar tarafından silindi.
yavuzy dedi ki…
Tribün ahalisi başkanlara büyük başkan demeyi sever genelde; bunun tersi çokaz oldu bugüne kadar... Destek olmadan başarı gelmez diye düşünenler çoğunlukta...
aLisqo dedi ki…
Burda böyle şeyler olmazdı. Yayınlanan yorumlara izin verilip sonra da silinmesi düşündürücü..
yavuzy dedi ki…
Hangi yorum silinmiş alisqo? Dikkat edersen yazar tarafından silinmiştir diyor. Yani, yorumun yazarı kendi silmiş. Yorum silmeyiz ama eğer yayınlamazsak nedenini yazarız.
lepermessiah dedi ki…
aLisqo,
Ben kendi yazdığım yorumu kendi isteğimle sildim.
İstiyorsan tekrar yazayım, orada Gökoğlu'na bağırılmış o nasıl olacak abi yazıyordu.
Hatta maçtan bir gün sonra, kapalıdan ve maratondan bağırıldığını duyduğum için öyle bir şey yazmıştım, gerek siteye gerek buraya.
Grubun bağırdığını daha sonradan öğrendiğim ve haksızlık payımın da olduğunu bildiğim için, yazdığım yorumu sildim.
Hala düşündürücü bir şey varsa, rahatlıkla sorabilirsin.
Saygılar.
aLisqo dedi ki…
Küçük bir dikkatsizlikten dolayı yorum silindi olarak algılamışım. Kusura bakmayın. Duyarlı olup açıklama yaptığınız için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.