28 Şubat 2012

Taraftara Çağrı

Kalın kafalı yöneticilere, kör-sağır-dilsiz medyaya, şark kurnazı futbolculara: Adana Demirspor, TARAFTARINDIR, HALKINDIR!!! Hele bunu bi hatırlayın tekrar...

Taraftarlar, daha da özelinde ÖRGÜTLÜ TARAFTARLAR, bir araya gelip konuşmamız gerekiyor. Belirli ilkeleri ortaya koymamız, bunlardan ayrılmamamız gerekiyor. Demirspor bizimdir, biz nasıl olmasını istiyorsak öyle olmalı! Olmuyorsa, oldurmuyorlarsa onu da konuşmalıyız.

Bir an önce, BİR ARAYA!

5 yorum:

disconnectus erectus dedi ki...

Onların Demirsporun karşı bizimkini korumak için, taraftar biraraya gelsin, tavrını göstersin.

Statüko mu, değişim mi? Sadece eleştiri mi yoksa değişimde rol almak mı?

Bunun kararını verelim, ilkelerimizi belirleyelim.

cinobili01 dedi ki...

Her kaostan sonra isyan edip birilerine sövmek yerine,taraftar kendi kaderini kendi çizmelidir.Tek sevda Demirspor sevgdası ise tüm oluşumlar biran önce bu değişimi sağlamak için harekete geçmelidir.

mert dedi ki...

Ne zaman ve nerede? Biran önce kararlaştırılsın ve bu birliktelik sonucunda bir devrim yaratalım. Adana Demirsporumuzu soysuz rant bekçilerinden kurtaralım.

ErnesTo1940 dedi ki...

Ellerindeki oyuncağı almanın, hep aynı senaryonun tekrarlanmasına dur demenin zamanı gelmedi mi? Taraftar artık kendine güvensin ve bir taraftar diğer taraftarı düşman görmesin. Bu yüzden asıl düşmanların önünü açmış oluyoruz yıllardır. Bu kulübü ancak Bekir Çınar için yapılan turnuvadaki temiz ruh aydınlığa çıkarabilir ama bunun için cesaret cesaret daha fazla cesaret???

İbrahim İlya dedi ki...

DemirSpor artık gerçekten kendini sevenlerin(taraftarının) eline geçmelidir. Yıllardır bekliyoruz ve elde kalan tek şey hezimet. Artık taraftar sazı eline almalı ve her ne şartlar altında olursa olsun yönetimde olmalıdır. İster yönetim tamamen taraftarlardan oluşsun isterse de oluşturulacak yönetimde taraftar gruplarından birer temsilci olsun ama olsun. Bu konuda sadece interaktif ortamda yazmak yetmez en kısa zamanda ( kongreden önce) taraftar temsilcileri bir araya gelip yüz yüze gelmeli ve varılacak karara göre hareket edilmelidir.