12 Şubat 2012

Adana Demirspor:1-Eyüpspor:3

Olmadı. 5'te 5 olmadı. Bir Demirspor klasiği: Grup liderini yendik ama ardından düşme potasındaki takıma yenildik. Olmadı. Yine pazar günü kendi sahamızda kazanamadık. Olmadı. Yine tesis baskını sonrasındaki bir maçı kazanamadık. Üzgünüz.

Erçağ ile öne geçtik ama devre arası bizden giden Halil Çelik bizi yaktı. Eyüp'ün iki golünü o attı.

Neyse ki Bandırma ve Kızılcahamam da yenildi.

Sarıyer'in yükselişi, Bandırma'nın düşüşü sürüyor.

5 yorum:

şalgam dedi ki...

Geçen haftaki Bandırma galibiyetinin değerini, bir kat daha arttıramadık malesef. Ama bence o galibiyet hala çok önemli. Bandırma'nın ritmi tamamen kayboldu. Kızılcahamam zaten istikrarlı değil uzun zamandır. Aslında grupta ilginç olan şey zirveye oynayan her takımın bir dönem çok iyi bir seri yakalayıp daha sonra istikrarsız sonuçlar alması. Şu anda da Fethiyespor çok formda. Umuyoruz ki bunu devam etmez. Daha önceki 4 maçlık galibiyet serimizden sonra, puan kaybı serisini umarım yine yaşamaz Kızılcahamam maçıyla beraber galibiyetlere devam ederiz. Her hafta fikstürde kalan maçlara bakıp puan hesabı yapmasak, diğer takımların puan kayıplarını beklemesek, dudağımızdaki şampiyonluk şarkıları yarım kalmasa artık ! Çok şey mi istiyoruz ?

muSTy dedi ki...

Oran 4.40 İyi Orandı Hani Kaçmazdı.Borç Çoktu Bir şekilde Birşeyler Yapılmalıydı.Futbolcular Para Alamıyorlardı Zaten.Ne Diyelim Helal Olsun Size Çocuklar.Hep Diyoruz Ya Kafana Göre Adanademir Yeteri Bilen Varsa Yeter Artık.!

geyik1940 dedi ki...

Şaşırmadım!

disconnectus erectus dedi ki...

Musty gibi düşünen arkadaşlar, bu çok ağır bir suçlama. Futbolcu milletinin ne yapacağı belli olmaz ama şampiyonluk havasına girilmişken futbolcuların böyle yollara sapacaklarını düşünmüyorum.

şalgam dedi ki...

Bende ağır bir suçlama olduğunu düşünüyorum. Eyüpspor alt sıralarda olmasına rağmen bence iyi bir takım. Kaldı ki bizim kadromuzunda üst düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Ligin sonlarında bulunan 2-3 takım hariç bence bu grupta her takım birbirini yenebilir. Onun için bazı konularda suçlama yapmak şu an gereksiz. Hala zirve yarışındayız, bugün ne yazık ki bir kez daha hayal kırıklığına uğrasakta, destek vermeye devam etmeliyiz diye düşünüyorum.