29 Aralık 2011

Kupa Maçı, İstanbul'da Oynansın

Kupada Galatasaray ile eşleşince, yönetimimiz çok acil bir açıklama yapıp rakibi Adana'ya davet etti! Maç, Adana'da oynansın istedi. Galatasaray'ı özlemişiz(!)

Hiçbir konuda bu kadar çabuk açıklama yapmayan yönetimin kura çekilir çekilmez hemen bu açıklaması yapması şaşırtıcı.

Adana'daki Galatasaraylılar ne düşünür bilmiyorum; biz Demirsporlular olarak maç kura sonucu neredeyse orada oynasın istiyoruz. Çünkü Adana'daki Galatasaraylıları değil, İstanbul'daki Demirsporluları, tüm Türkiye'deki taraftarlarımızı düşünüyoruz.

Eğer mesele hasılat geliri ise, Kupa'da deplasman takımı da yüzde 40 hasılat geliri elde ediyor.

Yönetimlerimiz, bugüne kadar taraftarın sesini yansıtamadı; bizim temsilcimiz olamadı. Bunu bir kere daha gördük dün. Rica ediyoruz; lütfen Demirspor taraftarını küçük düşürecek açıklamalar yapmayın.

3 yorum:

mert dedi ki...

Benim özlemim var eski günlere özlemim var görmediğim günlere yaşamadığım şampiyonluklara ihtiyacım var gerçek Şimşekler grubuna Adana Demirsporun maç kazanmasına Adana esnafının para kazanmasına uzun bilet kuyruğunda beklemeye biletin kalmadığını öğrenince karaborsadan bilet aramaya 15000 kişiye beraber haykırmaya yenilmez armadayı görmeye dolu protokol tribünü görmeye özlemim var takımlar umurumda değil ama popüler bir takımın gelmesi şehrimizin hareket kazanması belki bazı insanların gözlerini ve kulaklarını açar belki biri birşeyler yapmaya karar verir umarım gs memleketimize gelir umarım güzel günler için bu maç bir milat olur umarım özlemim bir günlük de olsa giderilir umarım

disconnectus erectus dedi ki...

Mert, şehrin hareket kazanması, 15bin kişi beraber bağırmak; bunlar istenmeyecek şeyler değil. Sorun en son yazdığın, bu isteği bir maça indirgemek. Adanalı GS'yi özlediyse, Demirspor'u GS'nin rakibi yapacak adımlar atmak lazım. Onu bir maçlığına şehirde ağırlamak değil, planlı programlı işlerle şampiyon olup, kentimizde GS'yi öyle ağırlamak istiyoruz. Tıpkı iki yıl önce bizim kategoromizde olan ve "büyük" takımları konuk etme şerefine ulaşmış, Buca, Karabük vd. takımlar gibi. Zor bir şey değil bu.

mert dedi ki...

Yavuz abi benim de isteğim planlı programlı bir şekilde şampiyon olup ondan sonra ağırlamak ama maalesef memleketimizde zengin insanlara tüp takılmış gibi hepsi gazla adım atıyorlar.Benimsemediğim Mehmet Gökoğluna dün ilk defa acıdım röportajı izlemelisiniz konuşacak hali kalmamış.Koskoca Halil Arslan tesislere gelip hadi birşeyler yapalım diyor karşısında kimse yok.Gayet iyi görüp gayet iyi duyan insanlar engelli gibi davranmayı bırakıp şehrin hareketini görünce bir adım atabilir.Aslında özlemden de öte isteğim gs maçının atmosferi birini heyecanlırır da yardım eden olur mu diye kısacası imkansızı istiyorum kimbilir belki olur belki de şu parasız günlerde Fatih Terim bir kaç oyuncu kirayabilir.