Gençlerimiz 4 farklı kulvarda yaptıkları 4 maçın 3'ünü kazanıp birini kaybettiler.
Akademi Ligi 14 yaş altı kategorisinde gençlerimiz deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 2-0 mağlup etti. Böylece ikinci maçlar sonunda ilk galibiyetini elde etmiş oldu. Puan durumu ise şu şekilde gerçekleşti:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxE9sSsazz33ipeOZSly5hJrEaImbSUasud4zYOBVMqPZjGpLtlwC3lM9KB94yIzY3ATx0B8h9CTZp3Spb4uKl28J8GlTz0iaK5ctr8LhXT_IZ756gKAAAaU2tsWxRDX3PtSR6UPtdvTaR/s400/u14.bmp)
Akademi Ligi 15 yaş altı kategorisinde ise deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a 4-1'lik skorla üstünlük sağladık. Bu ligdeki puan durumu ise şu şekilde:![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiV5HhJt0ghOmtaOZh7tXpLN7IAuUUhngWTckC73HdHVM6KCu52ydPL3HgcYxNLhlWr6TwnFSEh4eXmORMz7czix3mgRE9pLAVB2OgK4A_6HZiPKlIOYlBKb-1B62xCgK7LcMvmkisa0dh7/s400/u15.bmp)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiV5HhJt0ghOmtaOZh7tXpLN7IAuUUhngWTckC73HdHVM6KCu52ydPL3HgcYxNLhlWr6TwnFSEh4eXmORMz7czix3mgRE9pLAVB2OgK4A_6HZiPKlIOYlBKb-1B62xCgK7LcMvmkisa0dh7/s400/u15.bmp)
16 yaş altı takımımız ise Gaziantepspor ile karşılaştı ve karşılaşmayı 2-1 kaybetti. Gençlerimiz şu anda üçüncü sıradalar.
Gençlik Geliştirme Ligi'nde mücadele eden 18 yaş altı takımımız ise bu hafta Malatyaspor'u deplasmanda 3-0'lık skorla geçmeyi başardı. Gençlerimiz ilk üç maç sonrasında 2 galibiyet ve 1 beraberlik ile grubunda 2. sırada.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhegMI4yq5d-jNwOaFwjNPCoP9SiHoKZpBBK9V7CtpEKqKjsnbkxSPoj0QHE9E4F4g7rgc2qSduga6uDZOJOXoWO0nNC35qb_W4FYLSEFc6j8ny8hbxp3oWzFNzBB4prEKj1sUnB3VS0Cit/s400/u18.bmp)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdF5u6-0bkJd4w7FNchlqchP7yd5fRKYioKs6QvY16ceyxHQq-HKSGRAsUYDMiBVfqb15fsETebaCU-9l6iF7UWC-rSg17u2g6E-SaE9dgC3gLD-xbbODjJSNw2LkKZghZZzoQntNHylxX/s400/u16.bmp)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhegMI4yq5d-jNwOaFwjNPCoP9SiHoKZpBBK9V7CtpEKqKjsnbkxSPoj0QHE9E4F4g7rgc2qSduga6uDZOJOXoWO0nNC35qb_W4FYLSEFc6j8ny8hbxp3oWzFNzBB4prEKj1sUnB3VS0Cit/s400/u18.bmp)
Henüz puan durumunda istenilen yere gelemedik. Ama benden size 15 hafta. Bu sürede lige iyice alışın. Ne de olsa profesyonel takımınız her sene 2 veya 3 defa 5 haftalık mühletler istemektedir. Kamp yapılamaz 5 hafta istenir. Kamp yapılır 5 hafta istenir. 5 hafta sonunda durum kötüdür, hoca değiştirilir, yeni hoca 5 hafta ister. Yeni hoca hemen gelmez, eski futbolculardan biri takımın başına geçer ve 3 ila 5 hafta arasında başarısız olduktan sonra yeni hocanın 5 haftası başlar. Sevgili gençler, siz bu takımın belkemiği olmadıkça nice 15 yıllar geçer ama 5 hafta geçmez. Bu nedenle formanıza yakışır oynayın, bir gün o profesyonel formayı sizler gibi hak edenler taşıyacak sadece.
Yorumlar