Ana içeriğe atla

Tribün Olayları ve Yorumlar Hakkında...

Değerli okuyucularımız.

Hafta sonunda yaşanan olaylardan dolayı hepimiz üzüntülüyüz. Hepimizin dile getirmek istediği hususlar mutlaka var. Ancak karşıt görüşlerin fikirlerinin şu anda blogumuzda yer almasının içinde bulunulan kaotik ortamı büyütmekten ve gerginliği artırmaktan başka bir işe yaramayacağını düşünüyoruz. O nedenle de kendileri açısından gerekçeleri olan tüm taraftarlarımıza sakinleşme telkininde bulunuyor ve itidal çağrısı yapıyoruz.

Bununla birlikte bizler için sizler değerli olduğunuz gibi yorumlarınız da değerlidir. Hiçbiri reddedilmeyi hak etmemektedir. Bu nedenle bunlar mail adresimizde tutulmakta ve mesajlarınız önce bizlere daha sonra da hitap ettiği mercilere iletilmek üzere nezdimizde saklanmaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ediyor, kırdığımız okuyucularımız oldu ise özür diliyoruz.

Yorumlar

Onur BİÇER dedi ki…
Değerli okuyucularımız. Yaşanan olayların sizler üzerinde yarattığı kırgınlığı anlıyoruz. Bu nedenle bizlere ettiğiniz sitemleri de anlıyoruz. Tarafsız olmamakla suçluyorsunuz bizi. Haklısınız, taraflıyız, tarafız.Kanaatimiz sükunetin tarafını tutmanın hepimizi yaralayan bu süreçte acıların azalmasına katkıda bulunacağıdır.

Ama bunları yaparken, bu olaylara bir şekilde müdahil olanlarla temasa geçmeyi de ihmal etmiyoruz. Hem Şimşekler Grubu ile hem yönetim ile blogumuza bırakılan yorumları da (çoğu zaman eleştirileri)kapsayacak şekilde iletişim halindeyiz. Lütfen biraz daha sabrediniz. Bu sıkıntılı dönemin en az hasarla atlatılmasının yollarını aramaktayız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.