28 Eylül 2009

Tribün Olayları ve Yorumlar Hakkında...

Değerli okuyucularımız.

Hafta sonunda yaşanan olaylardan dolayı hepimiz üzüntülüyüz. Hepimizin dile getirmek istediği hususlar mutlaka var. Ancak karşıt görüşlerin fikirlerinin şu anda blogumuzda yer almasının içinde bulunulan kaotik ortamı büyütmekten ve gerginliği artırmaktan başka bir işe yaramayacağını düşünüyoruz. O nedenle de kendileri açısından gerekçeleri olan tüm taraftarlarımıza sakinleşme telkininde bulunuyor ve itidal çağrısı yapıyoruz.

Bununla birlikte bizler için sizler değerli olduğunuz gibi yorumlarınız da değerlidir. Hiçbiri reddedilmeyi hak etmemektedir. Bu nedenle bunlar mail adresimizde tutulmakta ve mesajlarınız önce bizlere daha sonra da hitap ettiği mercilere iletilmek üzere nezdimizde saklanmaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ediyor, kırdığımız okuyucularımız oldu ise özür diliyoruz.

1 yorum:

Onur BİÇER dedi ki...

Değerli okuyucularımız. Yaşanan olayların sizler üzerinde yarattığı kırgınlığı anlıyoruz. Bu nedenle bizlere ettiğiniz sitemleri de anlıyoruz. Tarafsız olmamakla suçluyorsunuz bizi. Haklısınız, taraflıyız, tarafız.Kanaatimiz sükunetin tarafını tutmanın hepimizi yaralayan bu süreçte acıların azalmasına katkıda bulunacağıdır.

Ama bunları yaparken, bu olaylara bir şekilde müdahil olanlarla temasa geçmeyi de ihmal etmiyoruz. Hem Şimşekler Grubu ile hem yönetim ile blogumuza bırakılan yorumları da (çoğu zaman eleştirileri)kapsayacak şekilde iletişim halindeyiz. Lütfen biraz daha sabrediniz. Bu sıkıntılı dönemin en az hasarla atlatılmasının yollarını aramaktayız.