25 Eylül 2009

........spor- Adanademirspor Banko 2 !?!?!?!

Geçen sene görmedik deplasman galibiyeti. kafaya oynayan takımları yenemedik dışarıda. işin kötüsü grubun en zayıf halkalarını bile yenemedik. yahu biz bir seneden fazladır deplasmanda kimseyi yenemedik. ne zaman fikstürde deplasman maçı görsem içim kararıyor. yeter artık Allah aşkına yeter.içeride kazanalım(ki hepsini de kazanamıyoruz bakınız belediye van maçı!!!), deplasmanda yenilmeyelim yeter diye birşey yok. o 4 takımlı grupların olduğu organizasyonlarda olur , bu grupta olacak iş değil sayın Durmaz.. Takımın, sizin yönetiminizde bir deplasman galibiyeti alabilmesi için sizi Ankara ya bizimle yapılacak bir halı saha maçına mı davet etmemiz gerekli??? Sayın hoca, yeteri biliyorsun değil mi? YETER!!!!

2 yorum:

Metin Gül dedi ki...

Ne yazık ki taraftar artık patlama noktasına geldi, takımın önümüzdeki 2 maçı çok iyi değerlendirmesi gerekiyor, iç sahada oynayacağımız Elazığ'ı yenmesi yetmez, bir sonraki deplasmandan da 3 puan alması şart oldu. Aksi durumda başta Abdulkerim Durmaz hiç kimseye görünmeden çekip gitsin, en azından ileride karşılaştığımızda, adını andığımızda kötü şekilde anmamış oluruz. ve Lütfen Adana spor basını artık lütfen objektif yazılar yazın, takımı pohpohlamaya şişirmeye gerek yok, biz bu takımı her şekilde destekliyoruz zaten, en azından doğruları yazın kendimizi bilelim, takımımız çok kötüyse boşuna kimsenin kalbini kırmayalım.

DexteR dedi ki...

''3 maçlık periyotta sadece 2 puanlık bir sapma yaşadık. korkulacak bir durum yok'' diyor sayın A.kerim Durmaz. o iki puan da içerdeki Van Belediye maçında kaybedilen olsa gerek. kafadan deplanmanlardan umudu kesmiş anlayacağınız. bu mantaliteyle işimiz bu sene de çok zor.