15 Eylül 2009

GELİYORUZ! YENİ BAŞTAN OYNAYACAĞIZ!

Tam tamına 15 sene oldu Demirspor sevdasını içimde biriktirmeye başlayalı ve 15 seneden fazla sürdü Demirspor'umuzun süperligden uzak yaşama macerası. Kimsenin kimseden üstün olmadığı bu mecrada bazıları bizi geçtiğini zannetti, bazılarıysa artık bittiğimizi...

Sonra ne mi oldu? Malum, "Anka kuşu" misali "Mavi Şimşeğimiz" kimsenin beklemediği gibi küllerinden yeniden doğdu. Belki sportif başarıları ile değil ama yaklaşık 1 aydır ulusal medyada adından en çok söz ettiren ve ana haber bültenlerinde yüzlerde hoş tebessümler bırakan "flaş haber"lerle en çok yer alan anadolu takımı olmayı başardı.

Bunun pratikte anlamını bir çoğumuz kavramakta güçlük çekebilir ama bence en önemli tarafı yıllardır üzerimizdeki ölü toprağını atmakta bize en çok yardımı olacak şey bu tanınırlık olgusudur. Yapılanlar o denli haşmetli oldu ki, Adana'yla, siyasi jargonla, demiryolculukla hatta futbolla hiçbir alakası olmayan insanlar "Mavi Şimşeğimize" ve "O büyük taraftarına" daha bir sempatiyle bakmaya başladı.

Bazıları zannetti ki bu camia bitti! Biz bitenleri çok gördük hatta ellerinden tutup bir kaldırdık sonrada alayından kazığı yedik! Uzun lafın kısası tüm bu yaşananlar ve yönetimimizin yaptığı atılımlar bizim nerede olduğumuzu ama en önemlisi onların nerede olmadığını gösteriyor!

Bu kadar dert içinde ayağa kalkan Demirspor'un sırrını çözmek için daha çok uğraşacaklar sanırım. Ben uğraşmalarına imkan vermeden kendilerine yardım edeyim. ADANA DEMİRSPOR HALKIN TAKIMIDIR!!! Ve Halk hiçbir zaman bu takımı sahipsiz bırakmadı. Adana'yı sahipsiz bıraktı bazıları, Demirspor'u sahipsiz bırakmadı "HALKI"!!!

HAYDİ BÜYÜK DEMİRSPOR TARAFTARTARI!!! NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNUZU VE NEDEN YIKILMADAN HALA AYAKTA KALDIĞINIZI, KÜLLERİNİZDEN YENİDEN DOĞDUĞUNUZU GÖSTERME VAKTİ!!! YARIM DÜŞLERE MAHKUM YAŞATMAYIN BİZİ!!! HAFTAİÇİ, HAFTASONU DEMEYİN, 5 OCAKTAKİ TÜM MAÇLARI KAPALI GİŞE YAPIN!!! SİZDE O GÜÇ VAR BİLİYORUM!!! HEP BİRLİKTE HAYKIRMA VAKTİ GELMİŞTİR, "GELİYORUZ! YENİ BAŞTAN OYNAYACAĞIZ!"

1 yorum:

Ankara Vize dedi ki...

Ankara bunu hakediyor...