Dostluk maçları;
Antifa Kickers Berlin ve Ahoi Kickers Bremen; öndeki siyahbeyaz formalı Felix, İstanbul'da pedagoji alanında staj yapmış, Delgado formasıyla oynadı.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_leFzpS_y0WfxNDDvEQU855YNBYMcWh0OhsgM7xyV8b1FUnfjMp57YU7EiTfAB86EXNHT4Cz1S3qpKnIaeyfz8ZTd5QFltvlVp8Dh5awkXC6cQ7R9fdBs1klD_zreg-TD0oBJhQQZyQ/s400/antirazzisti_almanlar_locomotive.JPG)
Republica Internationale; Zapatistalar ve Filistinli direnişçilerle de maç yapmış, kadın-erkek karışık İngiliz ekibi; turnuvada Kick Sexism Kupası'nı aldılar.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMK1qAZvttEYxB1dVANPay8owkfDARN02FtJsSktF6I6IvapGf4_aQwLspDew4BdcX7hQcU0iNeA5d2a2WwpgVzTxHdY0WQiLRBgTNaOMRGP7QnD8FI1xhCRYgacgaImZFrr8GIucWUg/s400/republica_locomotve.JPG)
Grup maçlarında oynadığımız takımlar:
İlk gün, rakip gelmediği için maç yapamadık; oynadığımız ilk resmi maç, yine grupta bir başka takımın yerine giren Pratello'ydu,2-1 kazandık.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilNpKKtvdHL4a-qBRXYyK9gfW4ycX71euU_LZJLRanVW-Tvps-B6O00fF86pzBCIdz8JkKhKGNO93lApyJ05Skl2qwAcrEmjz6LEzeAm4wximZCEnp_ORoeMWKnkin5JEljyzP7Nn7fg/s400/pratello_locomotiveanatolia_antirazzisti.JPG)
Genova Antifa, 2-0 kazandığımız ikinci maç; Che Bayraklarının önünde foto çektirdik. Göbekli amca, defansın "bel kemiğiydi", kalecileri yeşil keleci formalı, çok iyiydi:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNmanUvJOpgCOeUFVRmhuduXhsJKRcQpuCJ0kp4lYpfmKBH1A-DjiI1-S8fNHbi7znulSZYX8hnq8nPViukUT-fRomtJzqizd_DCrwliKpE1ScigQg3WyTP6UUG-XI7PnMtCEx01f4tw/s400/genovaantifa_locomotiveanatolia_antirazzisti.JPG)
Mucchio Selvagio Bologna, üçlemenin son ayağı; 2-0 aldık; bu ekip rugby de oynuyor. Gayet sert bir takımdı.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdmr1g2gF0ckgyTaFVvF3N5lvoSZK62FjsOFcj8UYBd_pMJ9VrkWSCys5CMll2yoLRJcUurQVX3ceepUxMYMsQ8-4G6a_o3ofnia-uN-LalY7EPKoGh-mXPShPpGUaSVJOKrClnuDSkQ/s400/mucchioselvagio_locomotiveanatolia_antirazzisti.JPG)
Hasta Siempre, pazar sabah 10'da oynadığımız ekip; 1-0'dan 2-1 kazandık. Atalanta taraftarları... Adlarına uygun olarak, bizim pankartın önünde foto çektirdik:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZYATYDiXxRGRmweVQuOBE9jmXbO-lsqbSYd8GAJNEX4ikzyO9Yev9z1qmFkYUv4pKrgGhJXEzWAxcingWF1C3tiI5H7_lid2kI7sSQ7hUZKbtgYDg2iM7G4YvATAYYDTjNglrxvN3rQ/s400/hastasiempre_locomotiveanatolia_antirazzisti.JPG)
Easton Cameroon, ilk gün gelmeyen ekibin yerine gruba girdi; bizle maçlarını kaçırdıkları için hükmen yenik sayıldılar, bizden sonraki 4 maçı da alınca, gidip dostluk maçı teklif ettik. İki 4 galibiyetli takımın maçıydı; resmi değildi ama kimin daha iyi olduğu ortaya çıkmalıydı! 2-0 kazandık. Filinta gibi çocuklar, maşallah!:
Antifa Kickers Berlin ve Ahoi Kickers Bremen; öndeki siyahbeyaz formalı Felix, İstanbul'da pedagoji alanında staj yapmış, Delgado formasıyla oynadı.
Republica Internationale; Zapatistalar ve Filistinli direnişçilerle de maç yapmış, kadın-erkek karışık İngiliz ekibi; turnuvada Kick Sexism Kupası'nı aldılar.
Grup maçlarında oynadığımız takımlar:
İlk gün, rakip gelmediği için maç yapamadık; oynadığımız ilk resmi maç, yine grupta bir başka takımın yerine giren Pratello'ydu,2-1 kazandık.
Genova Antifa, 2-0 kazandığımız ikinci maç; Che Bayraklarının önünde foto çektirdik. Göbekli amca, defansın "bel kemiğiydi", kalecileri yeşil keleci formalı, çok iyiydi:
Mucchio Selvagio Bologna, üçlemenin son ayağı; 2-0 aldık; bu ekip rugby de oynuyor. Gayet sert bir takımdı.
Hasta Siempre, pazar sabah 10'da oynadığımız ekip; 1-0'dan 2-1 kazandık. Atalanta taraftarları... Adlarına uygun olarak, bizim pankartın önünde foto çektirdik:
Easton Cameroon, ilk gün gelmeyen ekibin yerine gruba girdi; bizle maçlarını kaçırdıkları için hükmen yenik sayıldılar, bizden sonraki 4 maçı da alınca, gidip dostluk maçı teklif ettik. İki 4 galibiyetli takımın maçıydı; resmi değildi ama kimin daha iyi olduğu ortaya çıkmalıydı! 2-0 kazandık. Filinta gibi çocuklar, maşallah!:
Yorumlar
Mustafa, göbek üstü pozlarda festivalin en yakışıklısı seçilmedimi? :-)
kesinlikle bir kinaye var ama görmezden geleceğim. :D
şu fotoda "nostaljik adanalı futbolcu" prototipine en uyan benim. yalnız sakal-bıyık eksik. varsın olsun, zamanla o da olur.
http://4.bp.blogspot.com/_uL3yeRubGKo/Sl2ZGeWrkmI/AAAAAAAAA6Q/8ZckeSWZqao/s1600-h/locomotive_anatolia_antirazzisti.JPG
en özgün kreasyon bizimkiydi. ama bu kategoride ödül verilmiyor, yalnızca gönüllerin şampiyonuyuz diyebilirim.