Ana içeriğe atla

2009-2010 Sezonu Formamız

2009-10 sezonu formalarımız için Lotto'yla görüşüldüğü söyleniyor. Bence güzel firma. Formada son yıllarda yaşadığımız tuhaflıkların önüne geçilmeli artık, bir bütünlük olmalı. Bekir Başkan, bu tarz konularda çok dikkatli, formada da güzel haberler bizi bekliyor diye düşünüyorum.

Lotto, 2009-10 sezonu için bazı takımlarla anlaşmış durumda. Aşağıda sezonun tasarımlarından birkaç örnek var. Bakalım bizim forma nasıl olacak??

Şu ana dek benim Lotto tasarımlarında en çok hoşuma giden 08-09 sezonu Verona deplasman forması oldu. İşte şu forma:
Verona Dış Saha

2009-2010 tasarımları şöyle:
Queens Park Rangers İç Saha

Recife

Athletic Mineiro

Barnsley

Queens Park Rangers Dış Saha

Lotto'nun 2008-2009 tasarımlarında da şunlar var:
Chievo İç Saha

Udinese Dış Saha

Udinese İç Saha

Fiorentina İç Saha

Palermo Dış Saha

Yorumlar

lepermessiah dedi ki…
Hayırlı olsun.Tasarımlara bakılırsa enine cubuklu forma olacak gibi.Yapmış oldukları beş formadan üçtanesi öyle.
Adsız dedi ki…
Veronanın iç saha forması gibi bir formamız olsa iyi olurdu.O süvarinin yerine şimşek olabilir.
Gerçi mavi lacivert olduktan sonra ben pek umursamıyorum.Yeter ki rengi tuttursunlar afyondaki gibi olmasın.
Adsız dedi ki…
Logomuz göğüsün tam ortasına biraz büyükçe yerleştirilirse,Athletic Mineiro formasının mavi-lacivert hali de çok güzel olur sanki...

Cem
Adsız dedi ki…
Formalar çok güzel ince çubuklu formaya hiç alışamadım kalın çubuklu çok da güzel hadi hayırlı olsun
Adsız dedi ki…
Athletic Mineiro formasını tek geçerim. ne de güzel durur mavi lacivert dikine çizgiler. yaka tasarımı da çok hoş duruyor.

d10s
Adsız dedi ki…
Dün haberlerde bir italyan firması diyince yoksa kappa mı diye çok heycanlandım ama lotto çıktı.Tribünde çoğu insan kappa formalarına hayran.Gelecek sezonlarda olur inşallah.

Lotto formalarından en beğendiğim Queens Park Rangers formaları. Forma yaparken yakası geniş olan forma seçilmesin başka birşey istemem.
Flying Dutchman dedi ki…
bir düzeltme yapayım, sanırım verona iç saha diye verilen alt tarafında atlının olduğu sarı-mavi forma chievo forması...gerçi aynı şehrin takımı ama chievo diye geçiyorlar
vertumnus dedi ki…
Teşekkürler Dutchman, haklısın, gerekli düzeltmeyi yaptım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.