Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.
Yorumlar
Ozan Baysal
Sen de bilirsin ki, biz Demirspor'luların en büyük özelliği, asla yılmaz, asla vazgeçmez oluşumuzdur.İçimizin kan ağladığı şu günlerde bırak da New York'taki Demirspor'lularla gurur duyalım.O güzel renklerin dalgalanması bile insana iyi geliyor. Güzel günler göreceğiz, çünkü Demirspor isterse yapar.
Merih Güvenç