9 Aralık 2008

Yaşatın Maziyi... O Eski Günleri...

Bayram tatili nedeniyle gitgide rutinleşen hayatın içinde öyle boş boş haberleri inceler ve takımımla ilgili internet sitelerini gezinirken bence çok önemli bir haberle karşılaştım. Bir kıpırtı, geçmişe bir adım, güzel günlere bir dönüş sinyali, en azından bir ışık olarak algılıyorum kardeşimiz Seda SEÇİL'in kazandığı başarıyı.

www.adanademirspor.com adresinde yayımlanan haber aşağıda verilmektedir:

"Adana'nın yüzmedeki başarılı sporcularından Seda Seçil, Adana Demirspor Kulübü adına katıldığı kategori müsabakalarında 2 birincilik, bir de ikincilik alarak Türkiye Finallerinde yarışmaya hak kazandı.

Adana Demirspor'un başarılı sporcusu Seda, AYAS Kulübü Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarında büyük başarı gösterdi. Seda, 24-28 Aralık tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan final müsabakalarında da aynı başarıyı göstereceğini ifade etti."

Sağol SEDA. Başarın bizi onurlandırdı. 24-28 Aralık tarihleri arasında gözümüz kulağımız İstanbul'da dualarımız ise yanıbaşında olacak.

Hepinize ve özellikle SEÇİL ailesine iyi bayramlar diliyorum.


6 yorum:

Anonim dedi ki...

helal olsun Seçil sana...

Başarılarının devamını dilerim....

myown dedi ki...

gözlerinden öpüyorum, behçet abi duymuştur umarım...

Anonim dedi ki...

ne varsa gençlerde var abi, futbolda da yüzmede de..
sağolasın seda..

Anonim dedi ki...

Bize bu güzelliği ve mutluluğu yaşattığın için teşekkürümü bir borç olarak bilirim ...YENİLMEZ ARMADA RUHUYLA SALDIR SEÇİL ...BU TARAFTAR HEP ARKANDA ...BORSALI_BURAK1940

Semt Aşığı dedi ki...

istanbul finali hangi gün nerde olacak yazında uygunsa gidip takip edelim.

ADE dedi ki...

18-21 Aralık tarihlerinde BURHAN FELEK'te gerçekleşecek yarışmalar.

17 yüzücü kardeşimiz katılacak ADANA'dan..

bir tanesi de benim kuzenim Semih Açıkgöz.. 13 yaş kategorisinde Sırt yüzecek bu sene. Geçen sene İtalya'da dünya sampiyonlugu kazanmıştı.

Adana'nın gurur duyacağı cok sporcumuz olacak :)