Ana içeriğe atla

Yaşatın Maziyi... O Eski Günleri...

Bayram tatili nedeniyle gitgide rutinleşen hayatın içinde öyle boş boş haberleri inceler ve takımımla ilgili internet sitelerini gezinirken bence çok önemli bir haberle karşılaştım. Bir kıpırtı, geçmişe bir adım, güzel günlere bir dönüş sinyali, en azından bir ışık olarak algılıyorum kardeşimiz Seda SEÇİL'in kazandığı başarıyı.

www.adanademirspor.com adresinde yayımlanan haber aşağıda verilmektedir:

"Adana'nın yüzmedeki başarılı sporcularından Seda Seçil, Adana Demirspor Kulübü adına katıldığı kategori müsabakalarında 2 birincilik, bir de ikincilik alarak Türkiye Finallerinde yarışmaya hak kazandı.

Adana Demirspor'un başarılı sporcusu Seda, AYAS Kulübü Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarında büyük başarı gösterdi. Seda, 24-28 Aralık tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan final müsabakalarında da aynı başarıyı göstereceğini ifade etti."

Sağol SEDA. Başarın bizi onurlandırdı. 24-28 Aralık tarihleri arasında gözümüz kulağımız İstanbul'da dualarımız ise yanıbaşında olacak.

Hepinize ve özellikle SEÇİL ailesine iyi bayramlar diliyorum.


Yorumlar

Adsız dedi ki…
helal olsun Seçil sana...

Başarılarının devamını dilerim....
myown dedi ki…
gözlerinden öpüyorum, behçet abi duymuştur umarım...
Adsız dedi ki…
ne varsa gençlerde var abi, futbolda da yüzmede de..
sağolasın seda..
Adsız dedi ki…
Bize bu güzelliği ve mutluluğu yaşattığın için teşekkürümü bir borç olarak bilirim ...YENİLMEZ ARMADA RUHUYLA SALDIR SEÇİL ...BU TARAFTAR HEP ARKANDA ...BORSALI_BURAK1940
Semt Aşığı dedi ki…
istanbul finali hangi gün nerde olacak yazında uygunsa gidip takip edelim.
ADE dedi ki…
18-21 Aralık tarihlerinde BURHAN FELEK'te gerçekleşecek yarışmalar.

17 yüzücü kardeşimiz katılacak ADANA'dan..

bir tanesi de benim kuzenim Semih Açıkgöz.. 13 yaş kategorisinde Sırt yüzecek bu sene. Geçen sene İtalya'da dünya sampiyonlugu kazanmıştı.

Adana'nın gurur duyacağı cok sporcumuz olacak :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.