2 Aralık 2008

Lösev'den Şimşekler Grubu'na Onur Belgesi

Şimşekler Grubu ne kadar kavgacı, sosyal hayattan kopuk, küfürbaz olduğunu bir kez daha kanıtladı!(?)

Lösev Adana Demirspor taraftar grubuna destekleri için onur belgesi vermiş.

LÖSEV-Lösemili Çocuklar Vakfı'nın Kurban Bayramı öncesi çalışmalarında Adana Demirspor Taraftarları (Şimşekler Grubu) gönüllü olarak LÖSEV'in tanıtım çalışmalarına destek olmak adına bayram öncesi haftasında insert ve diğer tanıtım materyalleri dağıtarak LÖSEV 'e destekte bulundu.

Şimşekler Grubu aynı zamanda Lösemili çocukları hastanede ziyaret ederek çocuklara Adana Demirspor forma ve T-Shirtleri hediye etti.

Şimşekler Grubu, hastane ziyaretleri, tanıtım çalışmalarına verdikleri destekten ve de Kurban Bayramı Kampanyası kapsamında LÖSEV'e desteklerinden dolayı LÖSEV tarafindan yeni bir onur belgesi ile onurlandırıldı.

LÖSEV'e bağısta bulunmak ve bilgi almak için aşağıdaki adresi takip edebilirsiniz.

http://www.losev.org.tr/v2/tr/content.asp?ctID=428

Anlaşılamasa da görmezden gelinse de yaptıklarınız, takımımın adını bu tür güzel şeylerle yaşattığınız için sizlere teşekkür ederim.

Kaynak: www.adanademirspor.com

3 yorum:

yavuzy dedi ki...

Her zaman söylüyorum: Taraftarı neredeyse, Demirspor orda olmalıdır! Tersi, zaten her zaman geçerli...İyi ki varsınız arkadaşlar!

Anonim dedi ki...

demirsporlu olmaktan her defasında daha çok mutlu oluyorum....bu arada onur abi; daha once konuştuğumuz bi mevzu vardı losevli çocuklar hakkında hatırlarsan o konuyuda bi ara ele alalım... sayglar...
blck_slnc

Metin dedi ki...

Ne yazık ki bu tür haberler M. Ali Birand'ın dikkatini çekmez, reyting sağlamaz ve bu yüzden ki haber değeri yoktur ve ses getirmez...
Çünkü biz futbol teröristleriyiz, biz kitap kampanyası düzenlemez, Lösemili çocuklar için maddi ve manevi destekte bulunmaz, tribünde ve dışarda şehitlerimizi anmaz, kaybettiklerimizi hatırlamaz ve daha nice benzer sosyal görevleri yerine getirmeyiz, canımız sıkılınca koltukları sahaya fırlatır, sporcunun ahlaksızını ayakta alkışlarız.. çünkü biz kavgacı demirspor taraftarlarıyız...
aslında biz, Bizik!