12 Aralık 2008

İyi ki doğdun Adem Abi...

Tribünü, şiddetten, küfürden, haraçtan, yağmadan, "reislik" kurumundan ibaret sananlara inat, Adana Demirspor taraftarı yılmadan kendi oluşturmuş olduğu tribün kültürünü korumaya devam ediyor. Muharrem Gülergin'lerden miras aldığımız "Demirsporlu olmak Şeref-Onur-Gururdur" şiarını, bugün her Demirsporlu yaşamak ve yaşatmak için elinden geleni yapıyor.

Tüm bunların oluşumunda, bugünkü tribün duruşumuzda çok büyük katkıları olan, sevgili Abimiz Adem Tel'in doğum günüydü dün. Fethiye maçında, yukarıda gördüğünüz pankartı açmış Adana'daki dostlarımız, biz de Ankara'dan kutlamış olalım Adem Abimizin doğum gününü.

Benim çok sevdiğim bir Adem Tel sözüyle bitireyim;

"Bizim bildiğimiz tek reis, Temel Reis"

İyi ki doğdun Adem Abi!

8 yorum:

emre dedi ki...

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene karakollar beni alır sorgular gecelerde hiç bekleme belkı gelmem gelemem senelerce....

iyiki doğdun abimiz oldun...doğum günün kutlu olsun adem abim..

yavuzy dedi ki...

İyi ki doğdun Adem Abi, iyi ki varsın...

Ati dedi ki...

iyi ki doğdun Adem Tel.. yıllardır yılmadan yaptığın mücadelenin tanığı olarak , dün maçta devre arasında taraftarın sana yaptığı bu güzel jestin tam yerinde ve zamanında olduğunu düşünüyorum.. kutlamaya gölge düşüren tek şey ise ramazan ın maçtan önce polis ezaretine alınmış olmasıydı.. buruktuk o yüzden biraz.. neyse; her sene yöetim, hakem, polis... alıştık artık galiba garipsemiyoruz ne acıdır ki!!!

Onur BİÇER dedi ki...

İyi ki doğdun Adem Abi.

Anonim dedi ki...

Şimşekler grubunun yıllar içindeki bu gözle görülür evrilişinde emekleri olan herkese Adem Tel şahsında mutlu seneler diliyorum.
Bu tribün Türkiye'nin en büyüğü olmayı da Avrupa Şampiyonu olmayı da hak ediyor. Blogdaki bir yazıda da belirtildiği üzere, Avrupa Şampiyonu olmayı hedeflemeyen her yönetim hedefsizdir,bizim için.
Daha büyük hedeflere ulaşmak için hep birlikte, omuz omuza nice senelere..

Semt Aşığı dedi ki...

İyiki doğdun.

Anonim dedi ki...

daha güzel ve eğlenceli bi doğum günü olacaktı ama SEVGİLİ emniyet buna izin vermedi ne diyelim ........:)doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce karakollar beni alır sorgular gecelerce.İYİ Kİ DOĞDUN ABİMİZ OLDUN

Anonim dedi ki...

Adem Abi ıyı kı dogdun..
nıce mavi yıllara gırmen dılegıyle..
sevgı ve saygılarımla..