Ana içeriğe atla

Kombine Biletler Satışa Çıkıyor


Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, "Kulübünü yaşat-Bir kombine de sen al, takımına destek ol" sloganıyla satışa sunulan kombine bilet fiyatlarını;

Maraton 70 YTL
Kapalı 200 YTL
Protokol Tribünü 2.000 YTL

olarak açıkladı.

Kombine biletlerin şehrin belirli noktalarında kurulacak 10 ayrı stantta satışa sunulacağını belirten Gökoğlu, bunun dışında sezon boyunca kale arkası hariç bilet satılmayacağını kaydetti. Gökoğlu, kombine bilet satışıyla, maç öncesi oluşan uzun kuyrukların önüne geçileceğini belirterek, "Kombine bilet alan taraftarımız, maça 5 dakika kalsa bile rahatlıkla kartını okutacak ve yerine oturarak maçını izleyecek" dedi.

Yorumlar

Onur BİÇER dedi ki…
Atılan adımı olumlu bulmakla birlikte sezon içinde bilet satılmayacağının, satılacak biletlerin sadece kale arkalrı için geçerli olması hususunun doğru olmadığını düşünüyorum. Kombine alamayan birini, kale arkasına hapsetmek bence doğru bir yaklaşım değil.
Adsız dedi ki…
Onur'un yorumuna katılıyorum. Ama yine de kombine kart satma hedefini bütün kapalı ve bütün maraton olarak belirlenmesini de hedefin büyüklüğü anlamında önemsiyorum.
Ankarada'yım, maçların bir çoğuna gidemiyeceğim ama sanırım kombine alacağım(z) :)
Semt Aşığı dedi ki…
demekki bir şekilde tüm kombineler satılacak?

"Oturarak maç izliyebilecekler." ibaresi çok ilginç n meraklılar bizi oturtmaya arkadaş ya :)
Adsız dedi ki…
sezon başladığında askerde olacağım için maçlara gidemeyeceğim... :(
Unknown dedi ki…
Yanlış olmuş arkadas kapalı falan neysede sen maratonu kombine ile dolduramazsin dolmaz maraton bu sekilde bide atıyorum benim amcam maça pek gidemiyor(bunu sadece ornek olarak atıyorum ) ve gitmek istediginde maça kale arkasindami izleyecek illa herkesin istedigi yerde maç izleme özgürlügü yokmu.
Nasil bir düzen olacak bu
Katılmıyorum yönetim iyi işler yapiyor ama bunu sadece sanirim teşvik amaçlı bir açıklama olarak gorebiliriz
Alpaslan KUŞVURAN dedi ki…
Maraton sadece 70 YTL. 1 maç izleseniz bile değeceğini düşünüyorum. Herşeyin bir bedeli var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.