2 Kasım 2019

Akhisarspor:1 - Adana Demirspor:1

Beraberliklerle yola devam. Artık hemen hemen herkes kadro yetersizliğinin ve teknik direktörün ekstra bir şey yapamayacağının farkında. Devre arası çok daha çok para harcanıp borç çukurunu derinleştirmek, önümüzdeki gidişat gibi görünüyor. Peki bunu bugün söylemek yeterli mi?

Uğur Hoca'nın veya gelecek başka yeni ismin bir şey değiştiremeyeceğini gelmeden önce yazdığım için içim rahat. Onun bir şey değiştiremeyeceği belliydi. Üçüncü haftada daha yenilgisi olmayan hoca gönderilmez.

Demirspor'da ne yazık ki yıllardır futbolcular nelerin olacağı konusunda kafalarına göre hareket ediyor. Menajeri mi yönetimle bağlantısı mı onlara bu gücü veriyor, tartışılır. Yönetim-teknik ekip-saha arasında kopukluk olduğu çok açık.

İsimler Demirspor'un önüne geçince ne yazık ki böyle oluyor. Aslında bu kadroyu kuranlar, hesap vermeli. Çünkü kimse Demirspor'dan büyük değildir.

Ama pardon, onlar olmazsa yok olmuştuk, yıkılmıştık, bitmiştik. Bizim bilmediğimiz işler var. Tamam, pardon. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde... Bir puana sevinmeli.

Hiç yorum yok: