Ana içeriğe atla

Görüş Alışverişi Devam Ediyor

Kongre öncesi ve sonrası, memleket gündeminin izin verdiği ölçüde, Şimşekler Grubu ile temasımız aynı yoğunlukta devam ediyor. Görüş alışverişi içerisinde yeni öneriler ortaya çıkıyor. Ankara Tayfası, taraftarlıktan gelen gücünü kullanmaya devam ediyor her zamanki gibi! Yönetimle de bu doğrultuda temaslar oldu ve olacak.

Ankara'da yakın zamanda bir buluşma ile gelişmeler paylaşıp kendi aramızda da bu konuları konuşacağız. Onur Biçer bu yönde Facebook duvarımıza bir duyuru bıraktı. Orayı takip edebilir isteyenler.Tarih ve zaman netleşince buradan da yeniden duyuracağız.

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Sizin hakkınızda sağda solda internette facebookta atıp tutanlarada yazık billah!! Birşeyler değişecekse bu takımda oda sizin emeklerinizle sizinle birlikte olacak muhakkak ben buna inanıyorum.
yavuzy dedi ki…
Cabbar Bey, teşekkürler. Biz doğru bildiğimiz ve bir çok kez deneyimlerle doğruluğunu test ettiğimiz yolda yürümeye devam ediyoruz. Bahsettiğiniz kişiler kim bilmiyorum ama herkes somut olarak yaşayıp görüyor gelişmeleri.

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!