4 Nisan 2013

Konuk Yazar: Selim Özgür

Ankara'da Demiryolcu eylemine destek veren, blog takipçilerimizden Selim Özgür, o gün orada yaşadıklarını-hissettiklerini demirgibiyiz@gmail.com'a göndererek bizimle paylaşmış. Yayınlıyoruz:

"Dün Ankara Garı önünde demiryolcuların eyleminde ben de destekteydim. Tesadüfen bu birkaç gün Ankara'da bulunmamdan dolayı sitenizdeki duyuruyu gördükten sonra eyleme katılma şansı buldum. Akrabalarım arasında demiryolcular olduğu için bu eylemden haberim vardı. 

Adana demirsporlu abilerin pankartlarını görüp yanlarına gittim. Sizleri takip ettiğimden siteyi düzenli olarak takip ettiğimden bazen de yorum bıraktığımdan bahsettim. O sırada etraftaki diğer işçilerin yoğun ilgisi olduğu için çok fazla konuşamadık birkaç fotoğraf çektirdik. Ben daha sonra arkadaşlarımın yanlarına döndüm. Orada sizlerden biri var mıydı bilmiyorum ama tanışmak isterdim. Eylemdeki işçiler sizlerin bu desteğinden çok memnun kalmışlardı. Birçok işçi gidip fotoğraf çektirdi. Ben eminim yeni Demirspor taraftarları kazandığımıza dünkü eylemde. Eylemcilerin yürüyüşü medyada çok yer bulmadı ama aslında çok önemliydi. orada bulunduğum için kendimi gururlu hissettim.

saygılarımla,
Selim Özgür"

1 yorum:

selimoz87 dedi ki...

yazımı yayınladığınız için teşekkür ederim