7 Mart 2013

Destekten Kösteğe...

Başkan Önder Serin'e koşulsuz destek verenlerin, şimdi birden felaket çanlarını çalması hiç inandırıcı değil.

Kulübün düzenlediği balo/yemek, benim için yok hükmünde olduğu için bu konuda birşey yazmamıştım. Sanırım diğer arkadaşlarım da öyle hissetmiş olacak ki bahsi bile geçmedi. Ali Utku'nun cenazesinin ardından böyle bir kutlama yapılması tabii ki kabul edilemez; ama zaten orada amaç Demirspor camiasına ulaşmak değildi, Valisi Belediye Başkanı, Demirspor'la ilgisiz kim varsa onları mutlu etmekti.

Aynı şekilde son iki haftadır 5 Ocak'ta asılan berbat pankartların amacı da bu. Bakan'a Vali'ye yaranarak değil, Demirspor için proje üreterek bu taraftarın kalbine ulaşabilirsiniz. Yoksa bugünlerde olduğu gibi, sizin yeriniz köprü/dayı ikilemini geçemez.

Desteğin kösteğe dönmesi ve Demirspor'da kaos ortamı yaratarak bir al gülüm-ver gülüm yapılması planlarına dair www.mavilacivert.com 'un açılışı sayfası gayet olumlu; doğru noktaya değiniyor. Bu planları Demirspor taraftarı yaşadı, biliyor. Ahmet'in yerine Mehmet'in gelmesi, bu kulüpteki işleyişi değiştirmeyecek.

Adana medyası, ilkeli davranmak yerine kişilere bağlı davranmaya devam ettikçe, gözümüzdeki değerini kaybetmeye devam ediyor.

Hiç yorum yok: