22 Ekim 2012

Bugün Mutluyuz

Bugün mutluyuz çünkü dün akşam Demirspor kazandı. Dertlerimizle başbaşa yeni bir haftaya başladık ama içimizdeki mavi umut yaşıyor en azından. Alışık değiliz böyle mutlu hafta başlarına, dönüp dolaşıp jeneriklik golleri izlemeye...

Demirspor kazanınca seviniyoruz, sevincimizi büyütmek için yollar arıyoruz. "Objektif olmadığımız ve gerçeklerden uzak" olduğumuz için böyle dalgalanmalar yaşamamız normal; sıradan taraftarız bizler, takımın başarısını isteyen.

Demek ki, diyoruz, futbolcuların parası düzenli ödenirse, başarının gelmesi çok da zor değil. Şimdilik tek bilebildiğimiz bu.

2 yorum:

Unknown dedi ki...

her taraftar takımının başarısını ister sırf bu yönetimi istemiyoruz diye başarıya sevinmeyecek değiliz. aytaç durak başarı getirecek diye ona bile minnet ettik sesimizi çıkarmadık! şimdi sevinç duymak hepimizin hakkı dünkü maçta maratonda yer bulmakta zorlandım. maçtan 45 dk önce maratondaydım ama merdivenlerde oturdum düşünün milletteki başarı açlığını!!

ahmehmet dedi ki...

Gerçeklerden uzak olduğunuzu düşünmüyorum olması gereken tabiki galibiyete sevinmek biz bu yönetimin peşinde değil adanademirsporumuzun peşindeyiz saygılar...