27 Ağustos 2012

Tayfa-Gökoğlu Karşılaşması

Aşağıdaki yazıda Yavuz'un da belirttiği üzere, Boluspor maçındaydık. Tribünde yaklaşık 50 taraftar vardı ve büyük bir kısmı yönetimin gitmesini istiyordu. Zira maç boyunca birçok kez 'Yönetim İstifa' diye seslenildi protokol tribününe.

Maç malum, takım beklenenin üzerinde bir performans gösterdi, genel anlamda rahat bir maç izledik. Deplasmandan alınan 1 puanla dönüş yoluna çıktık.

Molada Gökoğlu ve arkadaşları (!) ile karşılaştık. Gökoğlu'nun yanında, sonradan adının Ali Uğur Akbaş olduğunu öğrendiğim kişi bize 'Sizi kim tuttu?' diye seslendi. Onurlu Adana Demirspor taraftarını tanımayan bu kişi bizi de kendisi gibi zannetti kanımca. Gereken cevap verildi. Sonra 'Yönetim İstifa diyenler siz misiniz?' diye sordu. 'Bizik...!' dedik ve ekledik 'İlk maçtan 1 gün önce teknik direktörün takımı bıraktığı nerde görülmüş?'

Bunu duyan Gökoğlu yanımıza gelerek bu konuda bize doğruları anlatacağını söyledi. Hocanın gönderilmesi halinde 500 bin TL tazminat istediğini, daha önce imzalanan sözleşmede karşılıklı tazminat maddeleri bulunduğunu ancak Hocayla anlaşmalı ayrılındığını ve tazminat almadığımızı söyledi.

Neden anlaşmalı ayrıldığımıza dair açıklama yapamadı Gökoğlu! Kulübün nasıl kötü yönetildiğinin daha iyi göstergesi olamaz. Bu zihniyet Demirspor'a zarardan başka birşey getiremez.

İşte bu yüzden daha gür bir sesle YÖNETİM İSTİFA!!!

2 yorum:

disconnectus erectus dedi ki...

Her işini adam tutarak yapmaya alışık olanlar, taraftarın tepkisini de kendilerince yorumluyor. Hazmetmek zor tabii ki bu gücü. Tayfayı da tanıyamamışlar demek ki yeni yetme yöneticiler, öğrenirler...

Onur BİÇER dedi ki...

Bence bu durumdan yönetim kendisine ders çıkarmalı, çevresindeki insanları değiştirmekle gözden geçirmekle başlayabilirler mesela. O kadar çok satılık insanla birlikte olsalar gerek ki; herkesi aynı algılayabiliyorlar. Yönetim İstifa!!!