8 Ağustos 2012

Neden Kombine Alayım?

Bu sorunun cevabını alamadan neden kombine alayım? Derdim yönetim baltalamak değil, zaten kendilerini yeterince baltalıyorlar bana ihtiyaç bırakmıyorlar.

Sorumu tekrarlayayım, bu sene kombine almam için bir gerekçe arıyorum, neden kombine alayım?

Aldığım kombine ile Demirspor'a mı yoksa Demirspor'un başında olmakla birlikte hata üstüne hata yapan yönetime mi katkı sağlayacağım?

Bu yönetim topa ayağını vurmamış oyuncuları alarak oluşturduğu bütçesine mi destek istiyor benden?

Bu yönetim uzun süredir başarı görmemiş, hakkındaki olumsuz duyumların olumlu duyumlardan çok daha fazla olduğu teknik ekip için mi kombine istiyor benden?

Bu yönetim Şekerbank ile yaptığı pos anlaşmasını (hiç detay verilmedi) gelir yarattım diye lanse ederek mi katkı istiyor benden?

Bu yönetim Demirspor yönetimi bağımsızdır, kimsenin uzantısı değildir, diye açıkça ortaya çıkamadan mı kombine istiyor benden?

Taraftarı ve tepkilerini küçümseyip sonra taraftardan kombine mi istiyor, kale arkasına, maratona, kapalıya kombine mi bastırmış?

Mali şeffaflığın hayal gibi göründüğü bir ortamda benden kombine mi istiyor?

Şampiyon kadronun topun ağzında olduğunu hissederken kombine mi alacağım?

Bir demagoji denizi yaratıp, ortamı gerip, suyu bulandırıp, yine tanımsız, belirsiz Demirsporluluk kavramlarını dile getirerek kombine almam mı bekleniyor?

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Bir köftelik bütçem var, kusura bakmayın Demirspor kisvesi altında o bütçeyi cebinize, yanlış yatırımlarınıza aktaramam.

Demirspor'a canım feda da siz onu temsil etmiyorsunuz ki, edemiyorsunuz ki, olmuyor...

Sözün özü BEN BU SENE KOMBİNE ALMIYORUM

Hiç yorum yok: