29 Haziran 2012

Kulüpte Arama Var!

Dernekler Masası'ndan 2 müfettiş ve Defterdarlık'tan yetkililer bugün Adana Demirspor kulübünün kayıtlarını incelemek için kulüpte arama yapmaya başladı ( http://ahaport.com/root.vol?title=flas-flas-ads-kulup-binasina-sok-baskin&exec=page&nid=422209 ).

Gökoğlu yönetimi, uzun süredir savunduğumuz şeffaflaşma ilkesini doğru düzgün bir şekilde hayata geçirseydi bu sorunları yaşamazdık. Kuvvetle muhtemel, kongrede yaşananlardan sonra Gökoğlu muhaliflerinin itirazı ya da ihbarı üzerine böyle bir arama yapılıyor. Eğer siz kulübü doğru ve açık yönetmezseniz, düzgün yönetilmesi için kamu gücü böyle devreye girer. Ama o devreye girince kimin, nasıl canının yanacağını da kestiremeyiz! Artık kontrol, kamu gücünü de kontrol eden siyasi aracıların eline geçmek üzere...

Önceki günkü çağrımız üzerine 145 üyenin kim olduğu basına yansımıştı. Şimdi sıra bu kişilerin Gökoğlu ile doğrudan temasının olup olmadığını ortaya koymakta. Görev, yerel basına düşüyor.

Kulüp üyeliklerinin toptan bir şekilde usüle uygun olmaması ihtimali de var. Çünkü Demirspor'un karanlıklarına yıllardır ışık düşmüyor!

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Mehmet Gökoğlu adaylıktan çekilmiştir.