Ana içeriğe atla

Rica...

Taraftardan ve futbolculardan tek bir ricam var... Başarı sizindir, yönetime mal etmeyin, yönetimin bundan faydalanmasına imkan vermeyin...

Yorumlar

mert dedi ki…
Yüksel EVSEN:Sezon başı maç yayınları için 100000 TL teklif ettim kabul edilmedi.Kanal A televizyonunu memnun etmek için 250 TL karşılığında yayın hakları Kanal A'ya verildi.Levent Özveren şahittir sorabilirsiniz.Tebrikler yönetim kurulu tebrikler M.Gökoğlu.Kalıcı gelir diyenler teklifleri elinin tersiyle itmeye devam etsin bravo.
türkayADS dedi ki…
Yüksel Evsen adını duyunca bile çıldırıyorum. O adamdan hayır falan gelmez
yavuzy dedi ki…
Yüksel Evsen'e ben de güvenmiyorum...

Başarı konusunda da; başarıyı herkes sahiplenir ne yazık ki. Futbolcu "zor zamanlarda" mücadele ettiğini, yönetim takımı sahipsiz bırakmadığını iddia eder... Önemli olan play-offa kalma başarısızlığından dolayı özür dilemektir. Bu olgunluğu kim gösterecek onu bilemiyorum!
Onur BİÇER dedi ki…
Yüksel Evşen o teklifi yaptığında elinde medya var, şu şu şu şahittir diyeceğine çıkıp açıklasaydı, ona göre insanların tavrını anlardık. Güvenmediğimiz sevmediğimiz bir insan dahi olsa 100.000 TL kazandıracaksa sırt dönülmemeli, al işte 300.000 TL için ne hallere düştük. Evşen'in açıklamasını samimi bulmuyorum. Her şeyden önce zamansız buluyorum. Ne alakası var şimdi gelir teklifinin gündemle. Ortalığı bulandırma amaçlı gibi.

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!