20 Mayıs 2012

Rica...

Taraftardan ve futbolculardan tek bir ricam var... Başarı sizindir, yönetime mal etmeyin, yönetimin bundan faydalanmasına imkan vermeyin...

4 yorum:

mert dedi ki...

Yüksel EVSEN:Sezon başı maç yayınları için 100000 TL teklif ettim kabul edilmedi.Kanal A televizyonunu memnun etmek için 250 TL karşılığında yayın hakları Kanal A'ya verildi.Levent Özveren şahittir sorabilirsiniz.Tebrikler yönetim kurulu tebrikler M.Gökoğlu.Kalıcı gelir diyenler teklifleri elinin tersiyle itmeye devam etsin bravo.

türkayADS dedi ki...

Yüksel Evsen adını duyunca bile çıldırıyorum. O adamdan hayır falan gelmez

disconnectus erectus dedi ki...

Yüksel Evsen'e ben de güvenmiyorum...

Başarı konusunda da; başarıyı herkes sahiplenir ne yazık ki. Futbolcu "zor zamanlarda" mücadele ettiğini, yönetim takımı sahipsiz bırakmadığını iddia eder... Önemli olan play-offa kalma başarısızlığından dolayı özür dilemektir. Bu olgunluğu kim gösterecek onu bilemiyorum!

Onur BİÇER dedi ki...

Yüksel Evşen o teklifi yaptığında elinde medya var, şu şu şu şahittir diyeceğine çıkıp açıklasaydı, ona göre insanların tavrını anlardık. Güvenmediğimiz sevmediğimiz bir insan dahi olsa 100.000 TL kazandıracaksa sırt dönülmemeli, al işte 300.000 TL için ne hallere düştük. Evşen'in açıklamasını samimi bulmuyorum. Her şeyden önce zamansız buluyorum. Ne alakası var şimdi gelir teklifinin gündemle. Ortalığı bulandırma amaçlı gibi.