9 Mayıs 2012

Raşit Rezaleti!

Raşit ikinci kez kadro dışı kaldı, ikinci kez affedildi. Bu bir rezalettir. Kadrodışı kararlarının nasıl göstermelik olduğunun da kanıtıdır. Bu sene bu yüzden başarısız olduk: Yönetim, ne yaptığını-neden yaptığını bilmiyor; günlük kararlarla olaylar geçiştiriliyor.

Beyefendi, özür dilemiş! Aferin, büyük başarı... Şimdi yeniden disiplinsizlik yapma hakkına sahip oldu, ne de olsa yeniden özür dileyip kurtulabilir... Raşit'i "kritik" bir maç öncesi, ona ihtiyacımız olduğu için affediyorsak, ona istediği zaman disiplinsizlik yapma hakkını da veriyoruz demektir. Çünkü O ne yaparsa yapsın kadroya gireceğinin garantisini almış durumda.

Raşit, bu sezon Bandırma'da attığı gol dışında -ki o maçta da bir ton gol kaçırdı- hiçbir maçı çeviremedi, hiçbir zaman ağırlığını koyamadı. Körfez maçında onun oyununa kalmışsak, zaten olay bitmiştir...

Bir kulübü futbolcular ve onları bu kulübe getirenler yönetiyorsa, orada başarı gelmez. O kulüp sadece oyuncak olmuştur.

4 yorum:

dr.hulusi dedi ki...

Ne bekliyordunuz ki veyahut ne bekleyebiliriz ki sayın Gökoğlu'ndan?
Bir yönetici bu işi bir kez denedi,ikinci kez denedi olmadıysa olmamıştır,niye üçüncü kez dener Gökoğlu veya Tuncel örneklerinde olduğu gibiki,anlamak mümkün değil..Asıl suçlu taraftar samimi söylüyorum,bunlara yeniden kredi açtığı,bilmem kaçıncı tövbelerine inandığı için,şimdi aylık gelir gider tablosundan bir halt anlıyormusunuz,altyapıda ne değişti veya değişecek,üstyapıda ödül ceza sistemi mi değişti,basınla ilişki kurma biçimi mi değişti,önümüzdeki yıl yine kapalının önünde bedava kombine dağıtılacak mı vs,vs..

Alpaslan KUŞVURAN dedi ki...

Abdülkerim Durmaz'ın teknik direktör yapıldığı, Özgür Nasuh ve İlker Avcıbay'ın baştacı yapıldığı bir kulüp yönetimi anlayışında Raşit'in ikinci kez affedilmesi çok doğal.

Onur BİÇER dedi ki...

Şimdi çıkıp Raşit maçı alsa bunlar hiç sıkılmadan bak affettik motive oldu maçı aldı derler. Senin üzerine kirli ayaklarıyla basarak sana üç puan veren adama tamah etmiş olursun böylece. Demirspor'un büyüklüğünü maça değişen adamları yönetici diye başımızda tutuyoruz. Çok yazık.

ahmehmet dedi ki...

Ercan hocayıda aşan bir durum var gibi!!