22 Mayıs 2012

Play-Off'lar İçin Otobüs

Denizli'deki Balıkesir maçı için otobüs organizasyonu genişliyor. Şu ana kadar kesinleşen liste ve destek verenler şurada var: http://www.demirsporplatformu.com/haberler/tesekkurler-kampanya-devam-ediyor.html Çoğunluk, belediye başkanları ve eski yöneticilerden oluşuyor. İstanbul'dan da Adanalı Eyüp Bld. Başkanı otobüs kaldırıyor.

Böyle organizasyonların kişisel lütuflara bırakılması gerek aslında. Daha koordineli bir iş yürütebiliriz. Çünkü kişisel reklam ve gövde gösterisi yapkam için bulunmaz bir fırsat yaratılıyor. Bugüne kadar çelişkili açıklamaları ile pek güven vermeyen Yüksel Evsen ve Akdeniz TV ekibi de bu tür bir kampanya yaparak isim topluyorlarmış ama bu girişimin grupla ya da dernekle bir bağlantısı yok.

Demirspor'a zor gününde destek vermeyenlerin bu tip organizasyonlarla kendilerine alan yaratmaları şık bir davranış değil. Demirspor tribünü kendisini oyalayanları, kaçak güreşenleri eskisi gibi tolere etmiyor. Onları ifşa ediyor, tavrını koyuyor. Bizim iyi gün değil kötü gün dostuna, zorluklarla mücadele edecek isimlere ihtiyacımız var.

Adana Demirspor için para harcamak, Demirspor tribününe hizmet etmek isteyenlerin gideceği yol, temas kuracağı noktalar bellidir diye düşünüyorum. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı, uzun vadede daha kötü sonuçlar doğrurur.

Hiç yorum yok: