Ana içeriğe atla

Akın, Denizli'ye Akın...

Altınordu maçı ne idiyse, Balıkesir maçı da o idi. Balıkesir maçı ne idiyse Bugsaş maçı da o. Kim bilir belki de kahırlara yürüyoruz, inadına ihtiyatlıyız, inadına acabalar var içimizde, acı çekmeye tahammülümüz olmadığı için, dayanma sınırımızın sonlarında olduğumuz için acil yardım çantası ile yürüyoruz yollarda.

Ama acil yardım çantasıyla, ama ihtiyatlı, her şekilde biz yürüyoruz. Biz Demirspor'un olduğu yere akıyoruz. Şimdi bu yürüyüşe el vermek icap eder. Dirilmek icap eder. Taraftarın ruhu hep diri, o halde Adana ne yapmalı:

DENİZLİ'YE SINIRSIZ OTOBÜS KALDIRIN!

Yorumlar

Hayalet10kolik dedi ki…
Biz başaramadık..
Biz MAYISLARA KIRGINIZ..
Sizin kırgınlığını geçsin..
MAYISLARI mutlulukla hatırlayın..
Kurtulun buralardan..
Çıkın bir üst lige..
Hakediyorsunuz...
CAN-I GÖNÜLDEN BAŞARILAR..
yavuzy dedi ki…
Teşekkürler... O kadar çok mayıs'a kırgınız ki, bir tanesi telafi eder mi bilemiyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!