Bugün kulüp başkanı Mehmet Gökoğlu, basın toplantısı düzenledi. Detaylarını ve analizlerini daha sonraya bırakarak, resmi siteden duyurulan borç listesini yayınlıyoruz: (http://www.adanademirspor.org.tr/haberler/borc-alacak-listesi)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6O_HJqQZ-giBEAjwDNFZX0GOGxbuCOGHA2jaoHjbmxwYp1RGOiu428rXE84dp2ugna-1LnXVxdXuSDYKdtDqKgjm6B-q0iPBQxTCCoXWQa1wyTTlUnL6gChgQ0Gdr7o7b7-v9rQEUKw/s400/borclar-list.jpg)
Resim sitede ayrıca gelir-gider tablosu da yer alıyor ancak o dosya net bir biçimde görüntülenemiyor.
Kongreye sunduğumuz ilkelerimizde talep ettiğimiz maddelerden biri olan şeffaf yönetim isteğimize yönelik olumlu bir adım. Buna dair yorum ve eleştirilerimiz tabii ki olacaktır.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6O_HJqQZ-giBEAjwDNFZX0GOGxbuCOGHA2jaoHjbmxwYp1RGOiu428rXE84dp2ugna-1LnXVxdXuSDYKdtDqKgjm6B-q0iPBQxTCCoXWQa1wyTTlUnL6gChgQ0Gdr7o7b7-v9rQEUKw/s400/borclar-list.jpg)
Resim sitede ayrıca gelir-gider tablosu da yer alıyor ancak o dosya net bir biçimde görüntülenemiyor.
Kongreye sunduğumuz ilkelerimizde talep ettiğimiz maddelerden biri olan şeffaf yönetim isteğimize yönelik olumlu bir adım. Buna dair yorum ve eleştirilerimiz tabii ki olacaktır.
Yorumlar