28 Şubat 2012

U18'lerin Fikstürü 5 Mart'ta Çekiliyor

Bu eski bir haber ancak yeniden hatırlatmak istedim: U18'lerimiz grubunu ikinci tamamlayarak Final Grubu'na kaldı. Ankaragücü'nün eksik maçlarını tamamlamasıyla grupta son görünüm şöyle oluştu:Final Grubunda, Ege, Karadeniz ve Marmara grubunun ilk ikileri yer alacak. Grubun fikstürünün 5 Mart'ta çekileceğini öğrendik. Bu grupta rakiplerimiz şu takımlar olacak: Altay, Turgutlu, Trabzonspor, K.Erciyes, Beşiktaş, Fenerbahçe.

Diğer takımlar, klasman grubu adıyla çift devre maçlarına devam edecek. Final grubunun ilk dördü ile klasman grubu liderleri Play-Off maçları oynayacak.

Statüye göre: "Final grubu müsabakaları sekiz takımın katılımıyla tek grupta çift devreli lig usulüne göre oynanır. Müsabakalar sıfır (0) puanla başlar.
Final grubu müsabakaları sonunda birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sırayı alan dört takım ile klasman grubu müsabakaları sonunda gruplarını ilk sırada bitiren dört takım daha, Türkiye Şampiyonunun belirleneceği Play Off müsabakalarını oynamaya hak kazanır."

Biliyoruz, Demirspor yönetimleri onların başarısına sahip çıkmayacak, onlardan bir iki kiş bile A takıma giremeyecek ama biz yine de logomuzu başarıyla taşıyan bu çocuklara destek vereceğiz. U18'lerimize yeni gruplarında başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok: