19 Ocak 2012

Kıssadan Hisse...

Hasan PULUR tarzı bir başlıkla yazıyorum yazımı, içeriği de aynı tarzda olacak gibi.

Taraftarımız Selahattin AYDOĞDU'nun başkanlık girişimine karşı net bir tavır sergiledi. Ancak bu tavrın satır aralarını iyi irdelemek gerekiyor. Zira artık taraftar elini daha sert masaya vuracağını gösterdi. Herkes kendine bu mesajdan pay çıkarmalı. AYDOĞDU dışında kimler acaba mesaj almalı. Anlatalım efendim.

Proje baltalayanlar...
Altın üyelik sözlerini yerine getirmeyenler...
Haciz kötüdür ama temlik de onun kadar kötüdür. Kulübün gelirlerine belgesiz şekilde temlik koyarak yıllardır birçok kulübün ana gelir kaynağı olan İddaa gelirlerinden Demirspor'umuzu mahrum bırakanlar...
Demirspor'umuzu belediyeye mahkum edenler...
Bütçelerini vaatler üzerinden yapanlar... 
Var olan kalıcı gelir projelerini rafa kaldıranlar...
Yeni gelir projelerini yürürlüğe koymayanlar/koyduramayanlar...
Kulübümüzü önce Adana nezdinde sonra Türkiye çapında küçük düşürenler...
Demirspor'un büyüklüğünü idrak edemeyip, başka güçlere biat edenler...
Sadece Demirsporlu olmayanlar, içinde Demirsporluluğu yaşatamayanlar...
Yaptıkları çuval dolu transferle, hatalı teknik adam seçimleriyle kulübün belini bükenler...
Bizi balık hafızalı sananlar...

Doğru biz AYDOĞDU'yu istemiyoruz. Ya sizlerin nitelikleri? Sizler yukarıda yazılanlara hiç dahil olmadınız mı? Sizleri istiyoruz mu sanıyorsunuz?

Konuya ilişkin ikinci husus AYDOĞDU'nun başkanlık açıklamasına yönetimin verdiği yanıtla ilgili.

Takım adına kura çekimine katılan kişi, bizi çoğu kez İstanbul'da ve federasyon nezdinde temsil eden kişi, başkanlığa aday olunca "o şahıs" mı oluyor? Yanlış değil mi? Dün ne iseniz, bugün de aynı olmanız gerekmez mi?

Ayrıca, talipli olan varsa yönetimi devretmeye hazırız derken bu yönetim, Mustafa TUNCEL yine tutuklu değil miydi? O zaman TUNCEL'in başkan olduğunu neden dile getirmediniz? O zaman TUNCEL'in avukatı bir açıklama yaptı mı, yaptıysa kim yayınladı? Yönetim TUNCEL'e atıfta bulundu mu? Ya da Turgay DEVELİ "adayım" dediğinde, TUNCEL gündeme geldi mi? Böyle net bir açıklama yaptı mı TUNCEL'in avukatı ve/veya yönetim? Yaptıysa kim yayınlamadı?

Kıssadan hisse...
Sevgili yöneticilerimiz, yönetici adaylarımız, aynı okulun öğrencileri, size inanmıyorum. Sizi istemiyorum. Kayyuma kalmaktan ve kapanmaktan korkmuyorum. Demirsporlu duruşunu yitirmiş şekilde yaşamaktansa, yaşamamayı tercih ediyorum. Umarım bu mesajı alırsınız. Ya bu deveyi doğru güdersiniz, ya da...

Taraftarın basın açıklamasını iyi okuyun...

Hiç yorum yok: