U18lerimiz deplasmanda Ankaragücü'nü 4-1 yendi. Elmadağ Kamp Merkezi'nde oynanan maçta takımımızı yalnız bırakmadık.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhywYmhS0kMqLhusj47WuMKHSVbX-zOM9ohwyqjzg7QfAYqozHH-eZbpWZbUDElXewcEP1Uzd4JMA_NSIIFcDCu-OJ-yRHSsCsTmYY9YepFdCVTP0_ceKLMdLON7rTtlXi8_GQMAuIIwQ/s400/SDC18694.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqKkQvz-couliojUcDYSpuPCf-VDmS3F8a7vl0Z0YSXe1J48aBOnpFTDwapzevBDPM63lqxuHQPUGeQa6NSgLfYgayiGc7wNJLTcbniOthnTQQ4VOoKyaLbAmegmaMlA2PAhE48LjSiA/s400/SDC18690.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkSaBPJd75cEYjs0uo1ZYE1zWbghNF3f_4GrcclTYrd4rL7HWbsZ4fAsw7sE9WRDzUUKjy3UtBDZlFdFr-FyZCZrfQgEIpd8XC23Shx-2R4mKSrH4kj_4avNRfcUe854EYszXTbtccHA/s400/SDC18688.JPG)
İlk yarıda 1-0 öne geçtikten sonra devrenin uzatma dakikalarında rakibin golüne engel olamadık. İkinci yarıya rakip hızlı başlasa da ilk etkili atağımızda golü bulduk. 2-1 öne geçtikten sonra rakibin defans hattındaki boşluklara iyi sızdık ve skor 4-1'e geldi. Hücümda Yunus, Muhittin ve Ahmet, defans hattında da Mehmet, Cenk ve Emre Can başarılı oyunlarıyla göz doldurdu.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaI_Gp91BcTNR7A1skvGkc4t4HicuJ9mn9KtWLDWC9Nt4EUqQiiFS8GC8gz6QZeI6EhqP-Lp8O74qorPMX6SA6FUTHCGxUmiTcJyMMzillnT_DLR9K_gqrP0hddg2qCSbIFtB_AO7eUg/s400/SDC18700.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJ8F_BUrmfgOHI20AnuFk58pRGRiMrTTVMH2x7Ov_LWGUurwPg85jWpH0DOMCLZAac7-Vc3B8hURoQgB-1GwKuJt83gqm0yijnsmseIqTrD5w_7xqDRpkiQggREu0cRz2Cx-BjuMzWmA/s400/SDC18704.JPG)
İlk yarıda 1-0 öne geçtikten sonra devrenin uzatma dakikalarında rakibin golüne engel olamadık. İkinci yarıya rakip hızlı başlasa da ilk etkili atağımızda golü bulduk. 2-1 öne geçtikten sonra rakibin defans hattındaki boşluklara iyi sızdık ve skor 4-1'e geldi. Hücümda Yunus, Muhittin ve Ahmet, defans hattında da Mehmet, Cenk ve Emre Can başarılı oyunlarıyla göz doldurdu.
Yorumlar