U18lerimiz Konya Şeker'i 1-0 yendiler. Golü, rakibin Adanalı oyuncusu Can Demir kendi kalesine attı. Üstümüzdeki rakipten 3 puan almak iyi oldu.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgk0eTLackgINM3I0RfTWBjpajKuCePsEzomYPFRnIYwVxSMDxk3_FEc8zkCDPb8En6he3e-fNrJL45fV7zwzpZPtuQ51pn24klixWQ6GvBVntkkWr-Dj6_6Fqv37dGV_8hyOEMqVrMfw/s400/hafta8.jpg)
Haftaya U18ler Ankara deplasmanında; Ankaragücü ile oynuyor. Ankaragücü U18, son iç saha maçını Elmadağ Kamp Merkezi'nde oynamış; bizim maç da orada görünüyor.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgk0eTLackgINM3I0RfTWBjpajKuCePsEzomYPFRnIYwVxSMDxk3_FEc8zkCDPb8En6he3e-fNrJL45fV7zwzpZPtuQ51pn24klixWQ6GvBVntkkWr-Dj6_6Fqv37dGV_8hyOEMqVrMfw/s400/hafta8.jpg)
Haftaya U18ler Ankara deplasmanında; Ankaragücü ile oynuyor. Ankaragücü U18, son iç saha maçını Elmadağ Kamp Merkezi'nde oynamış; bizim maç da orada görünüyor.
Yorumlar