Haftanın tek deplasman galibiyetini biz aldık. Bandırma, deplasmanda Eyüp'e yenilerek ilk yenilgisini aldı ve liderlikten oldu. Böylece gruptaki tek yenilgisiz takım olarak Körfez kaldı.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuFDK0luVUUX3Q4Z4jUjTn_CGTqU28W25mxVlj9Caq6xByMDGHXJBncKmw0hwnPxVyQYq05bF3UwiaSFx46_YIp8g87Qej3BYCbPdnhO-Or8dKLjFo2aRB9_RXyBL89alGit95g5NvHA/s400/hafta9_ads.jpg)
İç sahada o puanları kaybetmesek, şimdi liderdik. Kızılcahamam-Bandırma ikilisi ile 4 puan fark var.
İşini yapana saygımız var: 3 maç üst üste kazanan ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz tekrar. Ama şunu da hatırlayarak: Bu takımın bu grupta başarılı olması, lüks değil, zorunluluk!
Haftaya cumartesi, Beypazarı Şeker ile oynuyoruz.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuFDK0luVUUX3Q4Z4jUjTn_CGTqU28W25mxVlj9Caq6xByMDGHXJBncKmw0hwnPxVyQYq05bF3UwiaSFx46_YIp8g87Qej3BYCbPdnhO-Or8dKLjFo2aRB9_RXyBL89alGit95g5NvHA/s400/hafta9_ads.jpg)
İç sahada o puanları kaybetmesek, şimdi liderdik. Kızılcahamam-Bandırma ikilisi ile 4 puan fark var.
İşini yapana saygımız var: 3 maç üst üste kazanan ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz tekrar. Ama şunu da hatırlayarak: Bu takımın bu grupta başarılı olması, lüks değil, zorunluluk!
Haftaya cumartesi, Beypazarı Şeker ile oynuyoruz.
Yorumlar