Haftalar sonra bir deplasman galibiyeti aldık. Geçen hafta kaybedilen iki puanı telafi edecek cinsten... Özellikle Tokat ve Urfa'nın puan kaybettiği haftada bu galibiyet iyi oldu.
Maça, Metin Aktaş-Koray Kurt-Serkan Özsoy-Efecan KAraca-Samet Albayrak-Burhan Coşkun-Şlhan Aydoğdu-Murat Akça-MetinTuğlu-K.Samet Özen-Kadir Keleş 11'i ile, ideale yakın kadro ile çıktık.
Golümüz 89. dakikada Kadir Keleş'ten geldi; rakip 61. dakikada 10 kişi kaldı.
Ancak bir sıra yükselebildik, 7. sıradayız. Haftaya cumartesi günü, 19 Mart'ta Adana'da Telekom'la oynuyoruz.
![hafta26sıralama](http://demirgibiyiz.files.wordpress.com/2011/03/hafta26sc4b1ralama.jpg?w=300)
Haftanın sonuçlarında, yine deplasman galibiyetleri dikkat çekiyor. Deplasman galibiyeti alma sıklığı artıyor grupta. Bu konuda özellikle Eyüp'ün performansı dikkat çekici. Fethiye, deplasmnada Kocaeli'ni 4-0 yenerek haftanın en dikkat çekici ama bizim için en kötü sonucunu aldı. İlk ikinin maçında Elazığ, 1-0 geriye düştüğü maçta son daikada attğı golle Konya Şeker'i 2-1 yendi.
Maça, Metin Aktaş-Koray Kurt-Serkan Özsoy-Efecan KAraca-Samet Albayrak-Burhan Coşkun-Şlhan Aydoğdu-Murat Akça-MetinTuğlu-K.Samet Özen-Kadir Keleş 11'i ile, ideale yakın kadro ile çıktık.
Golümüz 89. dakikada Kadir Keleş'ten geldi; rakip 61. dakikada 10 kişi kaldı.
Ancak bir sıra yükselebildik, 7. sıradayız. Haftaya cumartesi günü, 19 Mart'ta Adana'da Telekom'la oynuyoruz.
![hafta26sıralama](http://demirgibiyiz.files.wordpress.com/2011/03/hafta26sc4b1ralama.jpg?w=300)
Haftanın sonuçlarında, yine deplasman galibiyetleri dikkat çekiyor. Deplasman galibiyeti alma sıklığı artıyor grupta. Bu konuda özellikle Eyüp'ün performansı dikkat çekici. Fethiye, deplasmnada Kocaeli'ni 4-0 yenerek haftanın en dikkat çekici ama bizim için en kötü sonucunu aldı. İlk ikinin maçında Elazığ, 1-0 geriye düştüğü maçta son daikada attğı golle Konya Şeker'i 2-1 yendi.
![hafta26sonuclar](http://demirgibiyiz.files.wordpress.com/2011/03/hafta26sonuclar.jpg?w=300)
Yorumlar