![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjs_kTd10_lHRRjURn6wVgarBnVnhTxBHkwDRGbPE9a2QcgyLA6dUGOUoGZx8luLvvJOHZ5fl4mia2_zVDkNOEUBKAuezHZjidEoqTv90lWoRLFa2OIZxmm8mItFg0wJesmQu5bfPNvuA/s400/g%25C3%25B6ktu%25C4%259Fpasta.jpg)
Tayfanın eskilerinden Göktuğ'un doğum günü. Her aşamada çokça emeği vardır üzerimizde en son söyleşinin organizasyonunda da iyi iş çıkardı. Bir süredir Adana-Ankara yollarını arşınlıyor, sınav-mülakat derdiyle...
Son dönemlerde 5 Ocak'ta maratonda hep aynı yere oturduğu söyleniyor; hatta daha turnikede kombinesini okuturken oturacağı yere minder hazırlanıyormuş. İyi yaşlanmalar sevgili Göktuğ...
Yorumlar