Bugün bize en yakın deplasmanlardan birinde, ev sahipliğimizi elimizden geldiğince yaptık; parkta 60-70 kişiydik; tekten gelenlerle statta 100'ü geçtik. Grup yoktu, sesimiz gür çıkmadı. Sahadakiler bir garipti, sinirler gerildi... Sahadan anlatacak pek bi şey yok, bizim kanatta olan bitenler şöyle:
Kurtuluş Parkı'nda buluştuk...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtTrNXnZ6JU_OCFJorNjytmTY5_B5RG7n-_gcaCHhQr8bIVulQKWVfIETgBp1IVZNrz8tUgsJfxODlmqEykXB4ODaIMAvn9wfXjwK-7Voj8-bMp13I-orBPH2YpGoSCasSGI0g4gOu6w/s400/SDC15123.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghu4Ec14LzO8oHvj6Pj7YUFV7uirC0lNcPPpAdRmU_rmX6KyuZ42GP1fZWCdOljenUviHAIIIhS3uuOxNAdCOZZaRFIOMo63V1lMI8KwVPb7unogZY9oATUYSgaoEJQXPmdr9Z-lrB0w/s400/SDC15129.JPG)
Altgeçit ve Cebeci Pazarı...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTDRNsO-WqQ2L2HToXTeYZfnWUHkEc_sfT8-rDUT4QzLtb6_hhYBgvROCn4lN9kOsNHjlO7IGYwkGtYIADN7QLeCcRnTUE1DZN2ZeLDsBLj-ZxSy8_Wem9epNKVg6PkfgsEmBgHRJwgw/s400/SDC15133.JPG)
Müslüm Gürses'ten "Yıkıla Yıkıla..."
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj86ZuPHQV539O-9fWhTuu8NaWlNJOE_LxEwHzKzjmlZsXeOHoZfoiKPbga7n1FCjUlMDPAk5AsNsJ-IvXpguaupGTcgRx793MfAlH1Xb8OS7AZ-VR1R8TRhVbY4BOW0bsxEn3nQF8Aog/s400/SDC15152.JPG)
Stat Girişi...
Stat Girişi...
Yorumlar