İki haftalık deplasman sürecinin ilkinden 3 puan aldık; Of'ta plakayı yazdık. Golümüzü Burhan Coşkun attı. Burhan'ın 7. golü oldu. En son deplasman galibiyetimizi, Balkesir'de almıştık. Bir sonraki maç için, kuzayden doğuya uzanıyoruz; 17 Kasım Çarşamba, saat 12.00'de Belediye Vanspor ile oynuyoruz.
Rakiplerin puan kaybettiği haftada kazanmak çok iyi oldu. Yine başaltına yükseldik ve üstümüzdeki Sakarya ve Telekom'la puanları eşitledik.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgidSZBghEvGlQUViA-_W2RPUUCf9H5lKfgg_NpfogG8qM6ZDMqshq_e-la_5zfz4M2eNMj53V6RcZwq1PKijyO0wyzNvJwLBy4Axx5qPrKD5cyaTVjNlSGQUfvblKMGytxKAkvLGxjHQ/s400/hafta12sonuclar.jpg)
Rakiplerin puan kaybettiği haftada kazanmak çok iyi oldu. Yine başaltına yükseldik ve üstümüzdeki Sakarya ve Telekom'la puanları eşitledik.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgidSZBghEvGlQUViA-_W2RPUUCf9H5lKfgg_NpfogG8qM6ZDMqshq_e-la_5zfz4M2eNMj53V6RcZwq1PKijyO0wyzNvJwLBy4Axx5qPrKD5cyaTVjNlSGQUfvblKMGytxKAkvLGxjHQ/s400/hafta12sonuclar.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-7OJf6UIgxNWSDzwb9gfqfKhLUcTeoReurQrnXOawMi-nBJnHeCvD2pMibMLbVSZMeMX9ugvG7yrryllab6BscobsQZf6o6kNBqT41OAhk_CRtM_oVWstTERTXwv0d-dNQ0Yk1iFg-Q/s400/hafta12s%25C4%25B1ralama.jpg)
Yorumlar