Çok kaçırıp kolaygol yediğimiz bir haftada, Dardanel'i 3-2 ile geçtik; Burhan son dakikada çok kritik bir gole imza attı ve 11. haftada 8.golüne ulaştı, takımın toplamda 13 golü olduğunu hatırlarsak tek başına takımı taşıyor diyebiliriz Burhan için; nazardan saklasın!
Yukarıdakilerin puan kaybettiği haftada, bu 3 puan çok iyi oldu. Asıl sürpriz, Kocaelispor'un lider Şekerspor'u yenmesi oldu ki böylece liderlik el değiştirdi. Kocaeli, 10 puana ulaştı; 6 puanı silinmese bizimle aynı yerde olacaktı.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkNe4qYRto7ovuszX6ZiTmhc8YSoXT3VneqgDX7HkMgry6jKdArdDDuoL-2R1kfOImpVM-1B4tnvf3ikB2TbD3DEoPWlJI4TNs298b0Y8plzsyAuwcpycgDfqxbt9WeAzrwtgE-TsIig/s400/hafta11sonuclar.JPG)
Yukarıdakilerin puan kaybettiği haftada, bu 3 puan çok iyi oldu. Asıl sürpriz, Kocaelispor'un lider Şekerspor'u yenmesi oldu ki böylece liderlik el değiştirdi. Kocaeli, 10 puana ulaştı; 6 puanı silinmese bizimle aynı yerde olacaktı.
Yorumlar