Ana içeriğe atla

Aşkın Rengi Masmavi

Başka yerlerde sıkça kullanılmaya başlayan "Aşkın Rengi Masmavi" sloganı, Tayfa'dan Geyik1940'a aitti. Bu sözü kendi hayatında da gerçekleştirdi Meral. Tayfa'nın eskilerinden Fırat Ateş ile hayatlarını birleştirdi: Meral ile Fırat evlendi! İki Demirsporlu, masmavi bir yolculuğa yelken açtı.

Tebrikler, mutluluklar...

Yorumlar

ErnesTo1940 dedi ki…
Fırat Abimle Meral Ablama mutluluklar diliyorum...
Onur BİÇER dedi ki…
Kardeşlerime ömür boyu mutluluklar diliyorum. Tabi bu bir yorumla yetinilecek bir şey değil. Az kaldı, ayık olun geliyorum.
Fırat Ateş dedi ki…
Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Ne diyeyim darısı başınıza :)
geyik1940 dedi ki…
Teşekkür ederiz:)
aLisqo dedi ki…
Mutluluklar, Masmavi günlerde kocayınız :)
müslüm dedi ki…
Tebrikler, mutluluklar!! :)
demirsporluuuuu dedi ki…
onur kardeş yazılarını ilgiyle takip ediyordum özlettin kendini nerelerdesin
ZİFİRİ dedi ki…
Ben de iki güzel ve masmavi kardeşlerimi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.
Hayalet10kolik dedi ki…
Tam hayal ettiğim gibi..

Bizde böyle bir durum söz konusu değil,zorla Balkes'lileştiriyorum :)

Bir ömür boyu mutluluklar..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beşiktaş: 3 - Adana Demirspor: 3

 Demirspor bu; her an her şey mümkün. Oyuncular değişse de hem dibe vurup hem son saniyeye kadar heyecan yaşatmak geleneği değişmiyor.  İstanbul'da İnönü'de 3-0'dan maç çevirmek büyük iş. Takımın gerçek gücünü gösterdiği, belki de sezona merhaba dediğimiz maç oldu... Balotelli beklediğimiz patlamayı yaptı; İstanbul' da olması tesadüf değil. İlk yarıda acemice hatalar, Sinan ve Ferhat'ın dağılması, rakibin dalga dalga gelişini durduramamak can sıktı. Aslında kötü değildik ama rakip çok iyi başladı. İkinci yarı başında 3. Golü de yiyince moraller bozuldu. Ama işte Demirspor bu! Yaptı yapacağını... Rakibin oyuncu değişikliklerini lehimize çevirdik. 60. Dakikadan sonra Vargas ve Balotelli'nin şutları son dakikaya kadar umudu taşıdı. Assombalonga'nın dokunuşuyla 1 puana uzandık. Tebrikler, teşekkürler takım; devamı gelsin... 

Hajduk Split, Strum Graz...ve Livorno

Adana Futbolu kitabında kısaca bahsetmiştik. Adana Demirspor, taa '50'li yıllarda Adana'da Avrupalı takımları misafir etmiş, kendi de eski kıtaya misafir edilmişti. Hajduk Split, Strum Graz, Beogradski bunlardan bir kaçıydı... Hajduk'un uzun süredir gol yememesiyle ünlü kalecisi Beara, Met Ahmet'in şutuyla avlanmıştı. Yine Uluslararası Demiryolları Futbol Şampiyonası için karma ekipler, Adana seyircisinin önünde boy göstermişti. Demirspor da Yugoslavya, Bulgaristan, Almanya, İran ve Suriye gibi ülkelere maçlar yapmaya gitmiş ve orada Türk Futbolu'nu temsilen bulunmuştu. O yıllarda yabancı ekiplerle oynanan maçların ne kadar nadir olduğunu, ulaşım ve iletişim imkanlarının sınırlılığını hayıtlayacak olursak, ne kadar büyük bir işe imza atıldığı daha net ortaya çıkar. Adanaspor'un 1981'de UEFA Kupası'nda oynadığı son maçtan beri, Adana'ya milli takımlar haricinde ilk kez Avrupalı bir ekip geliyor. İtalya Seria A'dan, gönlümüze yakın, Livorno. İ

Karagümrük: 4 - Adana Demirspor: 0

 Kötü başladığımız lige daha da kötüye giderek devam ediyoruz. Çok net bir yenilgiyle gerçeğin tokatını yedik: Sorun Samet Aybaba'da değildi.  Balotelli'yi kontrol altında tutsun diye gelen İtalyan hoca, 15 günde takımı daha iyi hale getirmek yerine tamamen dağıtmış. Çok kötü bir oyunla farklı bir yenilgi aldık ve umarım bu alınan yanlış kararların geri dönüşü için bir dönüm noktası olur. Bir kişinin keyfiyle takım yönetilmez!