En son gittiğim Adıyaman maçı sonrası zatürre olmuş Doğu Ekspres'i bakıma almıştık 15 gün kadar. Sınavdı, kurstu derken vakit bulamadım bir türlü.
Bu sırada da İsveç Ligi başladı.
Djurgarden kötü başlasa da sonradan biraz toparlanmayı bildi. Hatta geçen hafta en büyük rakipleri AIK Stockholm'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiler. Şu anda 7. sıradalar
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpim_FWH6l8M_6bR75yJRZJ0lRDmRKm6SZd71VgesvBd5EdyBFDSULssm85WZ9G3Z-5aBN69TSi00BuvprBjVGsEGuR5Jku0iOQ4SXWBkVHci6iTm1mH1vMXigxd5dDn0aEAaMphazcu8U/s400/1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCCQKSOYGuWo3scZoaILL_Ac3bIpMjuj3z-xHA6AbwH5C_F-GpyZYE1-dJ9XbUQKuaXa_QFVRHKVeEWR8qUGAka4NqT0CzxPtfc1a3gZDbeut6vfUXzfmSAoMYPWDDOf-OL3BetAJuAzUJ/s400/d%C4%B1f.jpg)
Bu sırada da İsveç Ligi başladı.
Djurgarden kötü başlasa da sonradan biraz toparlanmayı bildi. Hatta geçen hafta en büyük rakipleri AIK Stockholm'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiler. Şu anda 7. sıradalar
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpim_FWH6l8M_6bR75yJRZJ0lRDmRKm6SZd71VgesvBd5EdyBFDSULssm85WZ9G3Z-5aBN69TSi00BuvprBjVGsEGuR5Jku0iOQ4SXWBkVHci6iTm1mH1vMXigxd5dDn0aEAaMphazcu8U/s400/1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCCQKSOYGuWo3scZoaILL_Ac3bIpMjuj3z-xHA6AbwH5C_F-GpyZYE1-dJ9XbUQKuaXa_QFVRHKVeEWR8qUGAka4NqT0CzxPtfc1a3gZDbeut6vfUXzfmSAoMYPWDDOf-OL3BetAJuAzUJ/s400/d%C4%B1f.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4GeSvtwvhXWqdZN9zTJ_RpfNWfscTNfVkUKz6NnXVXV_Pj8MH8f8qSL9ec_F0OpchkWRDz8fHW_ffZj-rhegN-Mv-wsKKn5Tz9tXF5RG-KY9UTQXrBoka-AZ1RiYsL9dMT0sXuhHmqkuO/s400/d%C4%B1f2.jpg)
Yorumlar
Forza Adana Demirspor!
//DIF-fan